Wpis z mikrobloga

@andrewbeechwood: To jest całe gniazdo do mostu Edge?
Jeśli tak to są 3 wyjścia.
1. Zamówić bezpośrednio u Ibaneza
2. Wymienić całe gniazdo na gniazdo na wajche z OFR - z tego co czytałem we internetach da się, bo brałem to pod uwagę - też mam most Edge i do #!$%@? mnie wajcha doprowadzała przez te plastikowe oringi co się scierają i wajcha nie trzyma się tam gdzie ją uprzednio przesunąłem,
@andrewbeechwood: Pewnie całe gniazdo z wajchą kosztuje majątek XD
Nawet nie chcę wiedzieć jakim cudem się to złamało.
Jak wybierałem pare lat temu jaką gitarę kupić to wszyscy hejtowali na te co raz to nowsze flojdy od ibaneza zachwalając najstarszego Edge i Edge Lo-Pro, bo tam nie ma co się #!$%@?ć.
No oprócz tych #!$%@? oringów na wajsze XD Do tej pory nie znalazłem na nie rozwiązania ( ͡° ʖ
@datmoor: Przeglądałem i widziałem, że nie jestem sam i się zdarza. :D Aż tak drogo nie jest, razem wyjdzie ok. 100 zł (szkoda, że wymagana jest już inna wajcha), no ale jakbym znalazł oryginalne gniazdo, to byłoby ok. 20 zł. No cóż.

Taśma, worek foliowy, guma, klej itp. nic nie pomaga? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@andrewbeechwood: Próbowałem taśmę teflonową, kawałki słomki do napojów a nawet jeden taki pomysł aby w tych frezach na oringi troche lakieru do paznokci nałożyć - to zazwyczaj albo nie dało się z powrotem wajchy włożyć, albo pomagało w bardzo małym stopniu. W końcu kupiłem nowe oringi, ale wajcha trzymała się sztywno tylko przez jakiś czas.