Wpis z mikrobloga

Masz drobny problem? Warto iść do lekarza - nie warto zwlekać.

Dlaczego? Zerknijcie w tekst Patologów na klatce i gwarantuje wam, że będziecie wiedzieli czemu. W ramach spoilera - dopuszczenie do kilkukilogramowego guza jąder to zdecydowanie nie jest coś o czym marzy każdy niebieski...

Obrzydliwe, wykop!

#ciekawostki #nauka #medycyna #liganauki #ligamozgow #zdrowie #mikroreklama

Rys - najbardziej lajtowa zawartość tekstu...
Sierkovitz - Masz drobny problem? Warto iść do lekarza - nie warto zwlekać.

Dlacze...

źródło: comment_O3UHydV9lURExcf9VHoTfACnkaqBnlVo.jpg

Pobierz
  • 4
@Sierkovitz: Szkoda że z jednej strony tyle się trąbi o profilaktyce, żeby chodzić do lekarza przy najmniejszych obawach o swoje zdrowie, a w praktyce... Miałem umówioną wizytę kontrolną (złamana kość śródstopia) i lekarz powiedział że nie przyjmie mnie, bo się nie wyrobi. Zostałem przyjęty następnego dnia - miałem przyjść na 7. Zostałem przyjęty około 15.

Gdyby nie rzecznik praw pacjenta nawet następnego dnia by mnie nie przyjęli.

Wizyta u kardiologa, na
@zwierzak40 Niestety, z tak niskimi nakładami nie można mieć dobrej służby zdrowia


@Ragnarokk: Pompować pieniądze w takie obszary jak medycyna można w nieskończoność i zawsze będzie można użyć argumentu, że za niskie nakłady. Masz racje, są niskie, ale to też kwestia wykorzystania co się już ma. W Polsce zamiast leczyć wczesne etapy choroby leczymy rozwinięte, z wieloma powikłaniami. Ludzie w tym czasie nie pracują, nie odprowadzają podatków. Część z tych osób