Wpis z mikrobloga

Martyna na ig pisała, że tvn nie wszystko pokazał z wypowiedzi w trakcie całego eksperymentu. Wspomniała o czymś co on zrobił i nie mogła mu tego wybaczyć (może chodzić o akcję na urodzinach) lub o coś jeszcze :P
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@edix10: albo sobie tak racjonalizuje swoje działanie, żeby nie czuć się winną - w końcu to jej się nie podobał, to ona go potraktowała "Z góry" więc teraz może chce się sama przed sobą wybielić, kobiety tak często robią. Co nie zmienia faktu, że przemo nie ogarniał mocno.
  • Odpowiedz
@edix10: oboje nie gotowi do małżeństwa mentalnie, on wieczny student,ona wybredna księżniczka również na pudłach.Jak człowiek chce małżeństwa to już powinien coś w życiu mieć ogarnięte,mieszkanie,praca itd. chyba,że jest się z kimś od kilku lat i chce się budować wszystko wspólnie, ale tak się nie da z obcą osobą.
Ja bym się spalił ze wstydu jakbym mieszkał tak jak przemuś lub martynka i cała polska oglądałaby moje ciuchy wysypujące się
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: też mi się tak wydaje. laska dosłownie na początku go skreśliła pod każdym względem i wrzuciła w friendzone (co sama potwierdziła). jakkolwiek pczemo by się nie zachował, to w sumie ona z miejsca to zakończyła, zanim to się zaczęło. pczemo faktycznie nie ogarniał, ale bądźmy szczerzy, już nic z tym nie mógł zrobić. obydwoje kompletnie nie nadawali się do tego programu.
  • Odpowiedz