Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy Gothic, grafika i klimat niszczyły poprzednie części a do tego ta muzyka nie do zastąpienia i ogromny otwarty świat w którym możemy wybrać wiele możliwości rozwoju postaci jak i rozwinięcia fabuły...wolę pograć w tego #gothic niż chociażby w #skyrim czy jakiegoś #wiedzmin 'a z dupy wziętego, jedyna gra na 10/10 bez żadnych wad. #staregry #gry #ciekawostki
SiemkaKtoPeeL - Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy Gothic, grafika i klimat niszczył...

źródło: comment_9HvVp8zggFgOiRf2Cc4kGOhwhfitAUaq.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli nie podoba Ci sie stylistyka, a to co innego


@valhander: jezus maria, daje ci opis z przykładem, wskazuje te drzwi a ty wychodzisz oknem do tyłu.

Jedyna obiektywna ładność możliwa to ta wynikająca z zaawansowania technicznego. Ewentualnie pół-obiektywny "fach" włożony w skomponowanie.
Nie ma innej obiektywnej ładności. I na ten przykład dla kogoś g3 jest #!$%@? brzydki bo tak, bo mu się
  • Odpowiedz
@Naxster:
G3 przesuwal granice jesli chodzi o grafike. Teraz mozna gadac ze to i siamto ale na swoj czas robilo wrazenie. I nie mam nic do tego ze komus tzw art direction sie nie podoba, rzecz gustu.

Natomiast gadanie ze np Croc: legend of the Gobbos ma ladniejsza grafike od Tormenta bo ma 3d to ostre bajabongo.
Gry sa analizowane nie od dzis *panie obiektywny*. Czynione sa proby definiowania czym
  • Odpowiedz
G3 przesuwal granice jesli chodzi o grafike. Teraz mozna gadac ze to i siamto ale na swoj czas robilo wrazenie.


@valhander:

nowsza gra ma ładniejszą grafikę, łaaaaał
  • Odpowiedz
@Naxster: Mamy w j. polskim utarte bardzo potoczne znaczenie estetyki jako "cos ladnego" a mam na mysli - jak wskazalem - to:
https://en.wikipedia.org/wiki/MDA_framework

jakoś nie widziałem powszechnego "och ach" nad grafiką retro

zartujesz:) przeciez stylizacja na lata 80 jest czyms powszechnym aktualnie. I tez zalezy co rozumiesz przez "och i ach". Rzeczy sie sprzedaja a to wystarczajacy wykladnik
  • Odpowiedz
Niestety ale przy G3 duza czesc ekipy po prostu sie #!$%@?

G3 przesuwal granice jesli chodzi o grafike. Teraz mozna gadac ze to i siamto ale na swoj czas robilo wrazenie.

G3 mial swietne audio/video.


@valhander: powiedz jak się zdecydujesz
  • Odpowiedz
@Naxster: omg ale z Ciebie pała. Nie masz nic sensownego do powiedzenia to przynajmniej nie rob kolażu z czyjejs wypowiedzi

: G3 mial swietne audio/video.(...) Gre dla mnie polozyl repetytywny gameplay (...) G3 przesuwal granice jesli chodzi o grafike (...) Niestety ale przy G3 duza czesc ekipy po prostu sie #!$%@?

Dla Twojej informacji: gre tworzą nie tylko graficy i muzycy.

Nie mow jak schowasz dume.
  • Odpowiedz
@valhander: mówiłem dosłownie o grafice. O ocenie fachu wykonania grafiki. Cytowałem swoją wypowiedź by kontekst był jasny. Ludzie którzy przesuwali granice grafiki i stworzyli świetne video nie mogli się jednocześnie "niestety #!$%@?ć".

Nie masz nic sensownego do powiedzenia


"Powszechne są zachwyty wyglądem GoWa, RDR2 (tytuły AAA) ale jakoś nie widziałem powszechnego "och ach" nad grafiką
  • Odpowiedz
Tylko grafika zestarzała się gorzej niż z jedynki czy dwójki


@DiscoKhan: a wg mnie w ogóle, z najnowszymi patchami gra dalej wygląda świetnie poza modelami postaciami, taki oblivion bez #!$%@? 30gb patchy graficznych gdzie gra jest mega niestabilna się nie umywa
  • Odpowiedz