Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy Gothic, grafika i klimat niszczyły poprzednie części a do tego ta muzyka nie do zastąpienia i ogromny otwarty świat w którym możemy wybrać wiele możliwości rozwoju postaci jak i rozwinięcia fabuły...wolę pograć w tego #gothic niż chociażby w #skyrim czy jakiegoś #wiedzmin 'a z dupy wziętego, jedyna gra na 10/10 bez żadnych wad. #staregry #gry #ciekawostki
SiemkaKtoPeeL - Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy Gothic, grafika i klimat niszczył...

źródło: comment_9HvVp8zggFgOiRf2Cc4kGOhwhfitAUaq.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Nie masz w tym Gothicu fabuły tak w jedynce czy dwójce. Zaczynasz grę i możesz sobie iść bez celu w dowolnym kierunku robić takie same questy, trochę jak w mmorpg. Jak ktoś lubi takie sandboxy, to proszę bardzo.

i jakie bugi?

Rly?
  • Odpowiedz
grafika


@SiemkaKtoPeeL: nowsza gra ma ładniejszą grafikę, łaaaaał xD Jak tam, chodzi już płynnie na obecnym sprzęcie czy dopiero na RTX2080 ma 60 klatek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

klimat

najbardziej płytkie, blade, pozbawione kreatywności magiczne średniowiecze wymieszane z poprzednimi gothicami. Nic nowego nie dodano, poza
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL Wodospady koło Silden na zawsze w moim serduszku. Graficznie trzeci Gothic zjadał Obliviona na śniadanie, tylko szkoda, że przez słabą optymalizację niewielu graczy mogło się cieszyć tymi widokami w dniu premiery.
Ale pomimo wszystkich niedoskonałości mocno szanuję G3 i doceniam na równi z poprzednimi częściami. A ścieżka dźwiękowa to już absolutne mistrzowstwo świata.

miliard bugów


@Bromatologia Bo poprzedniczki wcale nie były niesamowicie zabugowane ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Bromatologia: Masz po prostu taką moźliwość by sobie iść i robić co ci się podoba albo podążać za fabułą co w tym złego? grałem z łatkami z rok temu i nie spotkałem żadnego buga którego nie spotkałbym również w g1 czy g2 :x
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: Po różnych packach, które pozwalały na normalną rozgrywkę mimo kompa jednego z lepszych jest git. Ja nie lubię porównywać 1/2 do 3, bo wcześniejsze miały inny, dobry klimat, a trójka ma trochę inny, ale też bardzo dobry, dlatego lubię wszystkie części :D
  • Odpowiedz
@Naxster: Grafika z g3 biję na łeb tą z g2 więc czemu by o tym nie wspomnieć? to że ty nie wyczułeś klimatu to nie znaczy że go nie ma a co do fabuły w poprzednich częściach nie masz żadnego wpływu na końcową fabułę :x
  • Odpowiedz
@Jerry664: Wodospady przy Silden miały jedną wadę - jak chciałeś się na nie wspiąć, to z łatwością mogłeś się odbić o ścianę, elo typie, koniec tekstur. Za to minus. :[
  • Odpowiedz
Grafika z g3 biję na łeb tą z g2 więc czemu by o tym nie wspomnieć?


@SiemkaKtoPeeL: Diablo immortal będzie bić g3 na głowę grafiką, co z tego? XD Planetscape:Torment ma gorszą grafikę niż G1 a jest najlepszym rpgiem ever.

G3 ma klimat - resztki gothicowego xD Poza tym to ma tyle klimatu co Oblivion. Może
  • Odpowiedz
@Naxster: Z tymi rzepami to ci się gry pomyliły a kod to ty wpisywałeś w kartkę papieru xd no to że masz problemy z pamięcią i nie pamiętasz fabuły i postaci z gry nie jest jej wadą a sama gra opierała się głównie na postaciach z poprzednich części i co w tym złego? piszesz jakieś farmazony, zagraj jeszcze raz albo idź do lekarza po jakieś tabletki na pamięć :x
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@SiemkaKtoPeeL: ta gra jest cienka pod wieloma wzgledami niestety. Bugi, system walki, brak fabuły, monotonne zadania, puste połacie bezsensownego terenu (varant xD). Gra mi sie bardzo dluzyla, męczyła i zawodzila na kazdym kroku. Ratuje ja jedynie uniwersum gothica i genialna muzyka :p
  • Odpowiedz
Z tymi rzepami to ci się gry pomyliły


@SiemkaKtoPeeL: xDDDD Ale sarkazm to ty odróżniaj xD

a kod to ty wpisywałeś w kartkę papieru

"i odbijanie miasteczek które działa tak samo jak
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Bugi - te same co w poprzednich częściach. System walki - lepszy i bardziej rozbudowany. Brak fabuły??? xd ??? puste połacie bezsensownego terenu a co ty #!$%@? chcesz na pustyni wesołe miasteczko? xD podsumowując - była dużo lepsza od poprzednich części :D
  • Odpowiedz