Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: No widzę i nadal nie wiem w jaki sposób czynią one z Polski państwo teoretyczne, bo nie wyróżniamy się pod tym względem w żaden sposób, no chyba że pozytywnie - bo gdzie tu porównanie np. z aferą Watergate czy bardziej współcześnie z losem pewnego dziennikarza w pewnej ambasadzie?
  • Odpowiedz
No widzę i nadal nie wiem w jaki sposób czynią one z Polski państwo teoretyczne, bo nie wyróżniamy się pod tym względem w żaden sposób


@Elaviart: jak to nie? System sprawiedliwości nie działa wcale, można kraść pomawiać, szantażować i nikt nie dostaje zarzutów.

, no chyba że pozytywnie - bo gdzie tu porównanie np. z aferą Watergate czy bardziej współcześnie z losem pewnego dziennikarza w pewnej ambasadzie?


@Elaviart:
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: nie, wcale nie działa, na ulicach anarchia przestepcy rabują sklepy niszczą auta wszystkie chwyty dozwolone xD
tak to jest gdy czyjąś rzeczywistość kreują medialne nagłówki i doniesienia.

taaa znam to, wystarczy sie powiesić w piątek i już spiskowa teoria gotowa - ludzie uwierzą nawet że jakieś "odpowiednie laboratoria" mają wolne weekendy i wtedy nie da sie ustalić udziału osób trzecich xD

mówiłem że po prostu powtarzacie bezmyślnie popularne hasełko
  • Odpowiedz
@Elaviart: to państwo nie potrafi postawić zarzutu szefowi AG, VAT-owcy jak wyłudzali VAT tak dalej wyłudzają. Zobacz na "reformy" systemu sprawiedliwości. Jedyne co tu władza potrafi to złapać drobnego złodziejaszka a tego co kradnie miliony albo i więcej już nie. Sam powtarzasz bajki.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: nie tylko potrafiło postawić zarzuty ale i posadzić razem z zoną o czym ty mowisz? Plichtowie już od paru lat odsiadują wyroki
i ci vatowcy którym udowodniono przekrety tez idą siedzieć. znowu nie wiadomo o czym gadasz
jak mówiłem, głupie pitolenie rodem z tabloidów
  • Odpowiedz
nie tylko potrafiło postawić zarzuty ale i posadzić razem z zoną o czym ty mowisz? Plichtowie już od paru lat odsiadują wyroki


@Elaviart: Kłamstwo, są w areszcie ale nie ma wyroków( ͡° ͜ʖ ͡°)

i ci vatowcy którym udowodniono przekrety tez idą siedzieć. znowu
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Przed chwilą pisałeś że wymiar sprawiedliwości w ogóle nie działa, a przestępcy pozostają bezkarni, teraz chodzi jednak tylko o opieszałość w wydaniu wyroku gdy przestępcy i tak siedzą w areszcie?
O, a tu się nagle wkradło małe "niemal", już nie "żaden" albo "wszyscy" xD
taki właśnie obraz otumanionego mediami motłochu - pociągnięty za język drąży pojedyncze przykłady (a przypominam, że to niby cała Polska jest państwem teoretycznym - przykładów
  • Odpowiedz
@Elaviart: siedzi w areszcie bezpodstawnie, skierował sprawę do Strasburga przeciwko Polsce u wygrał( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszty ni się czytać nie chce twoich banialuków. Typ siedzi, ale nie ma nawet zarzutów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz