Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: To jak poznawać ludzi? I jak kobieta daje znać? Bo chyba jestem inną kobietą niż myślałam.
Chętnie się czegoś dowiem jak to kobieta daje znać, że facet nie musi zagadywać. Od razu zdejmuje majtki i nogi rozkłada czy co?
To jak poznawać innych ludzi?
@Magdalie: kobieta zakłada konto na Tinderze i ma mnostwo chętnych, tutaj nie ma filozofii. W realu natomiast kobieta rzao ddaje znać bo praktycznie nigdy nie spotyka faceta tyle pięknego, żeby ją zachęcić do działania czyki na przykład przywitania sie, albo zadania jakiegoś pytania
@RoastieRoast: Ale nie mówimy tu o kobietach z Tindera, tylko o takich w miejscach publicznych - tutaj mamy idealny przypadek - sami w przedziale, kobieta mu się podoba. Nie mówię, że coś z tego wyjdzie, ale spróbować może. Pytanie, dlaczego nie?
@RoastieRoast: A co ma przystojność do tego? Może niech zacznie rozmowę na neturalny temat zamiast na dzień dobry " jakbyśmy teraz zablokowali drzwi, to mógłbym pani tak bobra przetrzepać, że nie otrząsnąłby się aż do wiosny".
Kobiety zagadują, dlatego nie rozumiem "nie znasz=nie zagaduj". No, przyjemne to nie jest, ale spróbować zawsze można.
Niech nie wyjeżdża od razu z tekstem "ty i ja, dzisiaj. Jesteś tak zajebistą sunią, że aż mi
przystojność ma bardzo wiele wspólnego pomyśl o tym w ten sposób że facet zagadują z może albo dostać punkty albo stracić punkty gdy straci wszystkie punkty wpada w kompleksy i depresję a gdy ciągle zdobywa punkty staje się zadufanym przystojniakiem
@RoastieRoast: Co jest ryzykiem? Nie musi od razu startować jako potencjalny kandydat, a po prostu zagadać by chociażby umilić podróż. Serio, przyjemniej się jedzie jak się rozmawia z ludźmi, a nie siedzi w książce tylko lub w telefonie.
Wystarczy, że coś jej zaprząta głowę i jest to coś dużego i nie myśli nawet o takich przyziemnych sprawach, a taka odrywająca rozmowa może mieć miły finał na dwa sposoby - uczucie jakiejś