Wpis z mikrobloga

Słuchajcie przyjaciele #przegryw
Wielu z Was uczęszczało, a nadal uczęszcza do szkół publicznych w naszym słodkim cebulowym zakątku, i zapewne znacie ten problem. Feminizacja zawodu nauczycielskiego, praktycznie 90% dominacja kobiet w tym zawodzie, najczęściej jakch? Oczywiście starych, brzydkich, zakompleksionych i sfrustrowanych, acz są oczywiście wyjątki. I do czego to się sprowadza?
Do tego że przekładają płeć uczniów nad ich wyniki/zachowanie, i od małego potrafią nam wpajać wyższość kobiet nad nami, mężczyznami, facetami czy jak kto woli. Od małego słyszymy ,,ustąp dziewczynce" ,,Jej wolno bo to dziewczynka" ,,dziewczynek się nie bije" i tak w kółko, ale żeby jeszcze nie dyskryminowały nas, ale skąd! Zawsze jesteś gorszy, zawsze one są lepsze, ale w pewnym wieku słyszysz o równouprawnieniach dla kobiet, tiaaaa w teorii, bo w zasadzie, dajmy na przykład wiek emerytalny i porównajmy do średniej długości życia, na co wychodzi? Kobiety pracują krócej ( i najczęściej mniej za te same pieniądze ) i żyją dłużej! I powiedzcie mi, czemu na okrągło powtarzacie ,,l00szki to curvy" tak bez konkretów? Wiem dobrze że większość z Was to trolle, ale proszę, poszerzajcie swoje horyzonty. Dziękuje za przeczytanie tego bóldupskiego wysrywa.
Wołam @Rewolucjonista_przegrywu mógłbyś zawołać z listy?
#niebieskiepaski #rozowepaski #rownouprawnienie #szkola #stulejacontent
  • 6
  • Odpowiedz
@Ty_Lee: Nic mnie tak nie #!$%@?ło w szkole podstawowej i gimnazjum jak faworyzacja femoidów. Na głos dyskutowały podczas sprawdzianu, nie kryły się w ogóle ze ściąganiem, a nauczycielki udawały, że niczego nie widzą. W analogicznej sytuacji chłopaki miały za to zabierany sprawdzian i wpisywają #!$%@?. O tym, że różowe mogły "#!$%@?ć" na lekcji a nauczycielki tego również nie słyszały nie wspomnę xD Oczywiście jak ja czy kolega coś mruknąłem pod nosem
  • Odpowiedz