Wpis z mikrobloga

@Doman_60: @Wasz_Pan @rzeziu: @LRF1000W: OP dostał #!$%@?, bo sam zmienił sobie koła xD Czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku że odkręcenie 6 śrub to jest karkołomna sprawa, a jak pęknie opona na trasie to nie wymieniasz na zapas tylko dzwonisz po lawetę i do aso prowadzisz XD Nie rozumiecie że ktoś ma po prostu z tego satysfakcję jak sam zrobi? Ale nie, lepiej stać 3
  • Odpowiedz
@KYK_: To nie jest karkoloman sprawa, ale po lezakowaniu opon nalezy je wywazyc. Moze ty i OP macie to w dupie ale ja jednak wole jezdzic sprawnym samochodem, nie chodzi tylko o to ze odwaznik mogl sie oderwac ale od lezakowania nie wiem czemu po zimie znow wywazenie jest inne. Sprawdzone od lat na kilku autach, no ale lepiej przyoszczedzic pare zloty...co nie?
  • Odpowiedz
  • 4
@KYK_ wykrzywione tak, ale mikro uderzenia powodujące małe zmiany w rozłożeniu masy wyjdą przy wyważaniu. Nie mówię żeby jeździć z #!$%@?ą felgą ))¯_(ツ)_/¯ ale widzę tu sami eksperci co prawko już 13 miesięcy maja i prawdziwy facet na oko widzi czy wyważanie jest potrzebne jak zmienia swoje kola ;)

Protip: wiesz że jak umówisz się na konkretną godzinę w warsztacie to stoisz jak #!$%@? 3h? ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@muak47: nie broń sie, po prostu #!$%@? od rzeczy xD jeździsz w F1 czy co? Jak odpadł odważnik, to na 100% poczujesz, a nawet jak pojeździsz dzień czy dwa z lekkim biciem, to co ci będzie? I ten tekst o dzieciach i rodzinie, kto cie rzeźbił typie ( ͡° ͜ʖ ͡°) lepiej zimowki samemu zmienione jak nie ma czasu na kolejke u Zbyszka, niz letnie uber
  • Odpowiedz
@p4wl: Rozumiem że te mikro uderzenia powodują u Ciebie bicie na kierownicy? A co powiesz na kamienie powbijane w bieżnik? Przed każdą jazdą stoisz ze śrubokrętem i wyjmujesz je z opon? Przed każdą jazdą tak samo myjesz opony i felgi? Bo przecież brudne już nie będą idealnie wyważone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KYK_: zostaw, niech zyje w przekonaniu, ze nie ma ZADNEJ ale to ZADNEJ odchylki przy wyważaniu, i ze MIKRO uszkodzenia felgi cokolwiek robią, szkoda strzepic ryja, za duzo AC League widzę chlopcy mają
  • Odpowiedz
Nie, nie mam 40lat


@grucha_88: Watpie abys mial choćby 14lat

lepiej zimowki samemu zmienione jak nie ma czasu na kolejke u Zbyszka, niz letnie uber wywazone maszynką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@muak47: sam sie rzucasz do normalnych ludzi xD #!$%@? od rzeczy o mikrowgieciach ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrob to prawko i przestań blaznowac. Jeżdżę 6 lat, sam zmieniam kola, wywazam co 1,5-2 lata i nawet przy 160-70 na a4 nie czuje slynnego mikro nano bicia
  • Odpowiedz
Ale wiesz dziecko drogie ze zimowki zmienia sie wczesniej a nie opiero jak #!$%@? sniegiem po pas?


@muak47: Polecam juz na jesieni, zimówki idealnie sprawdzają się na deszczu, ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@p0mian: dobra, ale lepsza zimowka bez odważnika, niz letnia w taka pogode jak teraz, no sorry. Zreszta, jak cos jest nie tak, to poczujesz. Tu nie chodzi o 3 dychy, tylko o to ze ten przede mna #!$%@? od rzeczy jakby sie znał :)
  • Odpowiedz
@KYK_: ty jesteś debil czy nie umiesz czytać? Zimówki można bez problemu zmienić jak średni temperatura nie przekracza powyzej 7st. No ale nie bo taki Janusz jak ty wymienia już jak nawali śniegu po pas, byle jak byle tanio i szybko.

@grucha_88: czy ja coś chamie pisałem o jakiś mikro niciach? Widze ze miko 24-25 lat dalej problemy z czytaniem i rozumieniem. Ja jeżdżę znacznie dłużej i kompletów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@muak47: czyli jesteś #!$%@? xD nie neguje konieczności wyważania, tylko przesadzasz po prostu, czasem cie zaskoczy - 1 i deszcz, wtedy co? Bierzesz urlop i stoisz w kolejce u gumiaka? BŁAGAM XD
  • Odpowiedz