Wpis z mikrobloga

Rosjanki > p0lki i nawet z tym nie dilujcie.

Oto przykładowe zdjęcie z fejsbuczka młodego rosyjskiego różowego. Co nam mówi to zdjęcie? Otóż kieruje ono do mężczyzn następujące komunikaty:

1. Jest to młoda, atrakcyjna dziewczyna, pogodna i radosna, jednocześnie naturalna i skromna.
2. Zna rolę i pozycję kobiety w rodzinie, z uśmiechem na ustach jest gotowa spełniać się jako żona i matka w domowych obowiązkach.
3. Umie i lubi gotować pyszności dla swojego męża, tak aby zawsze miał pełny brzuszek i był zadowolony.
4. Skoro mąż ma mieć zawsze pełny brzuszek to zadba również o to, żeby miał zawsze puste jaja (wynika to pośrednio z pkt. 2).
5. Dba o czystość i porządek w swoim domowym gniazdku, co stwarza przytulną atmosferę dla męża i dzieci.
6. Dba również o własną higienę, jest zawsze czysta i pachnąca, także dotyczy to odpowiedniej higieny miejsc intymnych.

I teraz dla porównania przejrzyjcie sobie fejsbuczki p0lek roszczeniowych karynek atencjuszek które tylko patrzą gdzie i czym się tu #!$%@?ć i jak kolejnemu chadowi popuścić szpary, dodatkowo nierzadko śmierdzą bo nie podmywają się dokładnie, a w miejscu gdzie mieszkają zawsze syf i chlew. Myślą tylko o sobie, a ich zdolności kucharskie ograniczają się do ugotowania parówek.

Także panowie kierujcie swoje oczy i serca na wschód.

#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przemyslenia #zwiazki #rosja #niebieskiepaski
bitcoholic - Rosjanki > p0lki i nawet z tym nie dilujcie.

Oto przykładowe zdjęcie ...

źródło: comment_EgniUW6GLmHOqYFzRhc85cWF7v3oKOkZ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Blazeowsky: im dalej na wschód tym silniejsze wartości patriarchalne. Dziewczynki od małego są wychowywane w poczuciu tego jaka ma być ich przyszła rola w rodzinie. Szacunek dla mężczyzn wchodzi od małego, jak nie po dobroci to pasem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@Blazeowsky: bo u nas feministki kopiują materiały bezpośrednio z zachodu. A te materiały nie uwzględniają tego, że u nas był komunizm który już 40 lat temu wsadził kobiety na traktory i przemieszał płcie. tak nawiasem mówiąc, odbyło się to nie pytając kobiet wcale o zgodę. w rezultacie komunizmu nie mamy dużej różnicy między płacami kobiet i mężczyzn i traktujemy je bardziej partnersko niż do niedawna było to na zachodzie. w Rosji
  • Odpowiedz
Otóż kieruje ono do mężczyzn następujące komunikaty:


@bitcoholic: xDDDDD
Bo wiadomo ze każde zdjecie kobiety powinno mówić facetom wokol ze jest gotowa do ruchania i zna swoje miejsce w kuchni.

Ten sam wykopek później: "chlip żadna mje nie chce a jestem takim miłym chłopakiem, p0lki leca tylko na seby!"
  • Odpowiedz
kolega jeździ na tirach razem ze swoją żoną, i bardzo często się jej się zdarza, że jak ona chce wjechać na teren firmy i


@powiedz: i to jest najpiekniejsze kobiety są tak głupie że dadzą taniej się wynając jako sprzątaczka u Pana ,niż być Panią Domu. to jest absurdalne.
  • Odpowiedz
@powiedz: ta TYRAJĄCĄ, z pralka i zmywarką, lepiej być głupim i iść robić do biedronki czy też innego kołchozu na siebie i marzyć o swoim własnym mieszkaniu. Ja ci napisałem że mi takie głupie cipy są na ręke. jest to bardzo wydajne ekonomicznie.
  • Odpowiedz
@powiedz tyrajaca pani domu XD obudź się z tych mokrych snów feministek, mamy XXI wiek, w domu nie ma tyle roboty. Zresztą mieszkając sama i pracując też ta sama kobieta by musiała dodatkowo sprzątać. To jest dbanie o swoje mieszkanie a nie jakieś poświęcanie się.
  • Odpowiedz
@Augustynczyk: @dewanderer: I co zrobi ta ,,pani domu" gdy mąż umrze, zachoruje albo odejdzie? Zostanie sama z pustym CV i brakiem prawa do emerytury.

Jasne, nie każda praca rozwija, ale jednak dobrze mieć jakiś własny dochód i jakąś niezależność.

Ponadto ile kobiet jest w stanie znaleźć mężów potrafiących utrzymać całą rodzinę? Niewiele, bo zwyczajnie majętnych facetów nie ma w Polsce zbyt wielu.

Kobieta mogłaby nie pracować jedynie wtedy, gdyby posiadała
  • Odpowiedz
obieta mogłaby nie pracować jedynie wtedy, gdyby posiadała np. duży majątek otrzymany w spadku albo uzyskiwała dochody z wynajmu nieruchomości.


@falden: własny dochód przez kobiete to są naprawde niezłe pieniądze, a doświadczenie nabyte w tesco jest takie przyszłościowe. ps. jak ma sie żone która zarabia dobre pieniądze bo jest wykfalifikowanym pracownikiem, to niech pracuje a samemu albo a. siedzisz w domu i dajesz się "wyzyskiwać" kobiecie albo uwaga zatrudniasz silną i
  • Odpowiedz
@falden nie mam pojęcia co zrobi, to nie moja sprawa. Ja tylko odnosilem się do tekstu jakoby bycie Panią domu można było porównać do darmowej pracy sprzątaczki. W ogóle nie jestem zwolennikiem tradycyjnego modelu rodziny, ponieważ uważam go za przestarzały i głęboko dyskryminujacy mężczyzn. Osobiście nie wyobrażam sobie utrzymywania pasozyta, który siedzi w domu i maluje paznokcie.
  • Odpowiedz