Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam pytanie do was. Robił ktoś we wrocku laserową korektę wzroku ? Widzę że dwie dominujące kliniki to optegra i eyelaser. Bardziej mnie kusi eyelaser bo mają promocję na FemtoLASIK i 6000zł za oboje oczu. Natomiast optegra krzyczy 8400zł za FemtoLASIK i jakaś ich super uber metoda Lentivu za 9600. Przyznam że różnica w cenie jest dosyć duża natomiast chciałbym zasięgnąć opinii od was. Bo jednak różnica w cenie jest duża ale może i fachowość wykonywanych usług też jest różna w zależności od kliniki. Do tego dochodzi pytanie która metoda szybciej pozwoli mi wrócić do pracy czyli siedzeniu przy kompie :D. Dzięki za odpowiedzi :P
#wroclaw #medycyna
  • 25
  • Odpowiedz
W EyeLaser wszystko miałem profesjonalnie przy zabiegu jaki musiałem mieć. Generalnie jak robiłem sondę to oba są polecane także tutaj zasugerowalbym się cena.
Powodzenia i zdrowia :)
  • Odpowiedz
@dafto: Nie dziwię się że są takie ceny płacisz za sprzęt który pewnie nie jest tani, za wiedzę i doświadczenie specjalistów :P Pewnie jeszcze jakaś licencja na sprzęt utrzymanie biura itp xdd Więc jak zgarnę cebulę z gruponu za 7k to będzie całkiem ok
  • Odpowiedz
@mirko_efekt
@Vaas hej, dziś jest 3 dzień po zabiegu I jest zajebiscie. Efekt suchego oka znikł wczoraj wieczorem, efekt halo jest ale mały nie przeszkadza kompletnie no i z czasem też powinien ustąpić. W zasadzie dzień po zabiegu czułem się jak bym mógł już wrócić do pracy więc to prawda o inwazyjnosci metody i szybkim powrocie. Pozdro
  • Odpowiedz