Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: ej, a co w sytuacji, jeśli dziewczyna jest porządna, miała partnera i dziecko, pracę, a ten facet/mąż np. miał wypadek i przez to dziewczyna sama wychowuje dziecko od tej pory, bo musi? Raczej takich info nie ma w opisie tinderze czy nie mówi się od razu na pierwszej randce, jakoś odróżniasz taką kobietę z dzieckiem od loszki z gówniakiem czy jeden pies? xd
ej, a co w sytuacji, jeśli dziewczyna jest porządna, miała partnera i dziecko, pracę, a ten facet/mąż np. miał wypadek i przez to dziewczyna sama wychowuje dziecko od tej pory, bo musi? Raczej takich info nie ma w opisie tinderze czy nie mówi się od razu na pierwszej randce, jakoś odróżniasz taką kobietę z dzieckiem od loszki z gówniakiem czy jeden pies? xd


@savanna: Mirkom raczej chodzi o takie panny które
@savanna: @NaczelnyWoody: @cagedindreams: Moim zdaniem nie ważna zbyt mocno jest nawet przeszłość, ale teraźniejszość i przyszłość. Jeżeli samotna matka pracuje i ma dobre podejście do przyszłego partnera to czemu nie spróbować związku. Takie starsze 25 lat+ często się starają by pokazać, że będą dobrymi żonami i potrzebuję nie tylko samej pomocy, ale również seksu. Jak laska wypuszcza was z napełnionym brzuchem i pustymi jajkami to jest dobra partia. Oczywiście
@Abstrakcyjne_Kapibary: Nie no ja kobiety z dzieckiem nie chciałbym poznać i wiązać się z taką. Głupio bym się czuł wychowując nie swoje dziecko, albo że ten jej ojciec czasami przychodził do naszego domu, rozmawiał z nim i tym podobne sytuacje.

który jest ściekiem ludzkich odpadów biedy umysłowej xD śmieci ludzkich xD

Zaprawdę biada wam jeśli tam siedzicie xD


@NaczelnyWoody:
A skąd takie wnioski ? W sumie ja byłem z laską
@Abstrakcyjne_Kapibary: Olaboga "dała komuś". Laska uprawiała seks i są na to namacalne dowody!!!!

Rozumiem, że jak laska ma dziecko to powinna być już do końca życia z jego ojcem. Bo jak zerwie (albo zostanie zostawiona) to staje się kawałkiem kupy na patyku albo trędowatą, bo #!$%@? przecież dała dupy.
I ona jeszcze śmie szukać szczęśliwego związku, bezczelna... Powinna być całe życie sama, żeby płacić za swoje błędy.

Jesteście mizoginistycznym dnem i
Ten wpis plusują wszyscy mądrzy ludzie którzy nigdy nie związali by się z babą z dzieckiem która kiedyś dała jakiemuś sebiksowi a teraz pieprzy kocopoły o tym jakie ma poważne podejście do związków


@Abstrakcyjne_Kapibary: Ten obiektywizm... bo ja tak myśle to MĄDRZE xD Podobnie co wykopki uważające się za wolnomyślicieli nieskażonych propagandą, trzeba tylko MYŚLEĆ (tak jak ja) XD