Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak środowiska katolickie protestowały w sprawie tęczowych piątków? KTO MIECZEM WOJUJE, OD MIECZA GINIE... XD
Szkoła odwołała koncert katolickiego zespołu po protestach rodziców. Część ich utworów wprost odwołuje się do Boga i Maryji, ale także aborcji, unii europejskiej itd.

Pierwsze dni w mocnym szoku, panika, rozterka, mówi: to niemożliwe, zerkając do lusterka, nasza bohaterka nawet nie wie, kto jest ojcem, dzwoni po kolei, każdy chce dać pieniądze na aborcję. A tymczasem w jej łonie bezbronny skazaniec, jak w celi śmierci, oczekuje na wyroku wykonanie. Ona już zmęczona, zamyka apartament i uderza w spanie


Co ciekawe przeciwko odwołaniu protestują środowiska, które pierwsze krzyczały by nie dopuścić do "tęczowych piątków", argumenty?

czy koncert naruszał w jakimkolwiek stopniu przepisy prawa i czy decyzja dyrektora o odwołaniu spotkania "nie stanowi dyskryminacji ze względu na wyznanie, w szczególności zaś, czy nie narusza art.. 48 i art. 53 Konstytucji?".

O jak kisnę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#neuropa #bekazkatoli #polska #rakcontent #bekazpodludzi #lgbt #patologiazewsi #prawo
saakaszi - Pamiętacie jak środowiska katolickie protestowały w sprawie tęczowych piąt...

źródło: comment_Q16WlkMVA8AYV8jREq9TJS38jeXhtjvi.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@nektar_cebulowy: Tęczowe piątki nie były obowiązkowe, od momentu, gdy rodzic zwalnia cię z tego konkretnego dnia szkolnego XD W domyśle każdy w tym uczestniczy, bo każdego dotyczy obowiązek szkolny. Analogicznie z religią - każdy domyślnie jest zapisany, ale rodzic może wypisać dziecko z tych konkretnych zajęć. I nie - nie uważam, że promowanie tolerancji jest złe. Uważam, że szacunku do drugiego człowieka i tolerancji w ogóle można się nauczyć bez
  • Odpowiedz
@nektar_cebulowy: >uczniowie mogli zostać na świetlicy
Czyli sugerujesz, że powinni się schować, gdy ktoś wchodzi im do szkoły i organizuje event, na który się nie zgadzali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na lekcje religii trzeba się zapisać

Jak trzeba się zapisać, jak u mnie w każdej szkole, do której kiedykolwiek chodziłem, byłem z automatu wrzucony na religię i dopiero potem szedł komunikat,
  • Odpowiedz
@nektar_cebulowy:

To nie jest żadne chowanie się. Jeśli ktoś nie chce w uczestniczyć w jakimś wydarzeniu to ma takie prawo. Tak samo podczas religii w szkole można zostać na świerlicy. Czego nie rozumiesz?


To jest chowanie się, jeżeli zamiast regularnych zajęć uczeń musi przejść do jakiejś oddzielnej sali, by nie uczestniczyć w jakimś happeningu. Poza tym - świetlice istnieją wyłącznie w podstawówkach, a i tak nie zawsze - gdzie mają się udać w takim wypadku uczniowie klas licealnych?
AgentTomek54 - @nektar_cebulowy:
 To nie jest żadne chowanie się. Jeśli ktoś nie chce...

źródło: comment_xNjcie0NjfXOKhemXF6ObGxjAjP5gJSZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nektar_cebulowy:

miałeś pecha

No niezłe wytłumaczenie, na takiej samej zasadzie mogę ci powiedzieć, że miałeś szczęście, bo każda szkoła do której chodziłeś wymagała zapisania. Ten sam, nic nie wnoszący poziom argumentacji :>

Czemu prawa homoseksualistów w Polsce są mniejsze niż w innych krajach? Bo niewiele osób to zmieniać. Ja tutaj widzę problem z homofobią mimo, że same statystyki jej bezpośrednio
  • Odpowiedz
@nektar_cebulowy

Twierdzisz, że na religie w szkole każdy jest zapisany, więc udowodniłem ci, że jest inaczej.

Czego nie rozumiesz?
Nie udowodniłeś mi, że jest inaczej, tylko podałeś przykład ze swojego życia, a mnie nazwałeś pechowcem. Przykład nie jest argumentem. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz