Wpis z mikrobloga

GDYBYM BYŁ CHADEM V4 - pasta o stacey2k ze staromieścia* (chyba)

Staromieście - jedna z trzech najbardziej patologicznych (oskarkowo-julkowych) dzielnic w #!$%@? w którym mieszkam (druga w kolejności), słynie z tracenia dziewictwa w wieku 15 lat, różowych które mają kuratorów i baronów narkotykowych. W przeciwienstwie do najbardziej patologicznej dzielnicy której głównym ośrodkiem jest osiedlowa gimbaza na Staromieściu nie bzykają się w sylwestra a potem rodzą dzieci w wieku 16 lat. Co nie znaczy, że seksu tam nie ma - jest, jak wcześniej wspomniałem. Może się zabezpieczają, ale tego nie wiem.
Do celów tej pasty wygenerowałem chada KONRADA 191cm ryjec 8/10, którego powiązałem ze stacey2k (znaj na fb) z mojej szkoły i w ciało którego się przeniosłem. Tutaj kawałek z jego chadowskiego życia:

ON był na mat-fizie. Ona na humanie. Co z tego wynikło? Nieziemskie ruchanie. Konrad poznał stacey2k na dyskotece andrzejkowej. Kierowany zwierzęcymi instynktami femoid błyskawicznie wypatrzył chada 191cm i od razu nawiązali rozmowę. Po 2 tygodniach zostali parą, co zostało uwiecznione na fb, instagramach, codziennych snapach. Jako że stacey2k lubiała coś pośpiewać to od czasu do czasu wrzuciła coś ze swoim chadem na musical.ly. Szumiała o nich cała #licbaza bo tysiące znajomych na fb się zgadzają.
Dobra dziewczyna to taka która rozumie potrzeby swojego samca alfa, więc na 18 Konrada w magicznym miesiącu MAJU stacey2k dała najlepszy prezent Konradowi - dupę (swoją). Dzika dziewczyna skakała na boltzu chada niczym Adam Małysz po skoczniach za czasów świetności. Konrad precyzyjnym ruchem swojego członka rozerwał błonę dziewiczą stacey2k, a następnie wykonując szereg akrobacji wewnątrz waginy zaaplikował rozgrzane nasienie do niej. Krótko mówiąc ZALAŁ swoją partnerkę.
Jak się okazało 2 tygodnie później stacey2k zaszła W CIĄŻĘ. Podczas gdy jej rodzina była wielce oburzona i zniesmaczona tym faktem, staycey2k dumnie wrzucała zdjęcia z USG na instagrama wraz ze swoim chadem przy niej. Dziewczyna była bardzo szczęśliwa że zostanie matką w wieku 17 lat i wcale jej to nie przeszkadzało, w przeciwieństwie do jej rodziców. W końcu plemnik od chada Konrada i jej komórka jajowa były gwarancją pięknego, zdrowego i szczęśliwego potomka.
Po urodzeniu dziecka stacey2k przestała być stacey2k i przeszła transformację w stacey4k. To dzięki dzikim sesjom rodzinki nastolatków ze swoim potomkiem na instagramie. Z pewnością na takim etapie mogłaby wziąć udział w konkursie pt. ,,Matka p0lka - wersja współczesna". W tym czasie chad kształcił się w kierunku #programista15k no bo przecież mat-fiz!

fajne takie życie chada, idę teraz dopełnić formalności (zonanizować się)
Pasta inspirowana historią prawdziwą - kiedyś i ją zaprezentuję.
#przegryw #pasta #stulejacontent #tfwnogf
  • 1
  • Odpowiedz