Wpis z mikrobloga

Mircy spod znaku #laptopy co polecicie do 4-5k pln? Laptop do pracy biurowej, raczej stacjonarnej, więc ekran powyżej 15 cali jak najbardziej ok. Kilka lat nie wymieniałem sprzętu, więc nie wiem co przyzwoitego można dostać w tej kwocie. Oczywiście SSD plus HDD, 8/16GB ramu, grafika bez znaczenia. Mac odpada.
Jest coś godnego uwagi w tym przedziale cenowym, czy lepiej dołożyć 25k i kupić coś przyzwoitego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@Gajwer2: no właśnie ja nie potrzebuję czegoś co świeci się na biurku, tak wiec MSI odpada. Myślałem o jakimś Dell'u i chyba przy tym zostanę. Najgorsze jest to, że w większości sklepów sprzedawcy na siłę wciskają kobyły z GF1050 z wyglądu typowo pod nastolatków bo niby będzie "na zapas".
@Gajwer2: dlatego wolę zapłacić za coś co ładnie wygląda i jest sprawdzone. Laptop nie ma u mnie lekko, pracuje zdalnie, więc laptop jest włączony nawet kilka dni non stop jeżeli zapomnę go wyłączyć. Obecny według testu dysku ma przepracowane ponad 24 tysiące godzin w nieco ponad 3 lata. Nie sądzę, żeby te świecące się jak dupa pawiana zabawki gejmingowe były równie bezawaryjne.