Wpis z mikrobloga

W przypadku egzaminu na prawko powinien byc limit 3 podejsc. Nie zdajesz, znaczy, ze prowadzenie samochodu nie jest dla ciebie. Potem jezdza takie cipy po drogach z nosami przy kierownicach 20kmh, albo rusza ze swiatel minute bo musi #!$%@? jedynke znalezc.


@r0k0: generalnie się zgadzam, ale nie przy obecnym systemie, gdzie WORDom opłaca się uwalać za wszelką cenę, bo od tego jest uzależniony ich budżet. Mieli podobno zmieniać sposób finansowania na
@RSjabber: heheszkuje ;) coś w tym jest. Mnie instruktor powtarzał, że i tak jeździć nauczę się dopiero jak zdam egzamin i będę miał prawko. Nie uważam, że umiem (bo mało kto potrafi tak naprawdę jeździć idealnie), ale widzę właśnie zachowania na drodze nabyte podczas 'wkuwania' byleby zdać egzamin
@r0k0 Przecież uczysz się jeździć po egzaminie. U mnie na egzaminie mialem np problem ze zmianą biegów bo na czym innym w szkole się uczyłem. Na czym Innym prywatnie a na czym innym zdawałem. W dodatku przy robieniu łuku zablokowała mi się noga pomiędzy pedałem sprzegla a plastikiem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r0k0: ja bym poszedł jeszcze dalej, jak ktoś nie zda za pierwszym to prowadzenie nie jest dla ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to czy zdasz za pierwszym, trzecim, dziesiątym to nie ma opcji być dobrym kierowcą. Do tego potrzeba lat doświadczeń.
@r0k0: na kursie jeździłem na nowym aucie, na egzaminie tak wyrobione sprzęgła ze 2x z placu nie wyjechałem xD zdałem za 3 jak już wyczułem te gowniane auta. Robię po 40k kilometrów rocznie i jest Ok.