Wpis z mikrobloga

Jak mąż leci do innej, bo mu żona 3 razy w tygodniu nie da, to nie jest to wina braku seksu, ale #!$%@? moralności. A jak go ciśnie, to niech sobie zwali.


@fenis: dobra dobra Bożena, nikogo tu nie nabierzesz na swój niebieski pasek XD
  • Odpowiedz
@fenis: nie, to wina niedopasowania seksualnego. Tak samo jak na każdej innej płaszczyźnie można się dopasować lub nie. Jak nie pasujecie do siebie na tyle że rozważasz zdradę, to odejdź
  • Odpowiedz
@fenis: Znam takie co śpią z dziećmi do 6 roku życia albo i dłużej. Dają chłopu raz w miesiącu i to z bardziej z przymusu jak z ochoty. W końcu jak inna obrobi mu pęto to wszystko wina tego bydlaka no bo przecież mógł sobie zwalić te 29 razy w miesiącu, co nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Perkotka Wiadomo, jak facet zdradza to "#!$%@? i świnia", a jak kobieta zdradza to "ojjjjjj bo mój mąż mnie zaniedbywał, nie byłam szczęśliwa a z kochankiem to czuję że żyję"
  • Odpowiedz
@Perkotka taka mentalność, myślą że chłopa na dziecko już złapały, to seks tylko w nagrodę. Z drugiej strony coś Ci ich partnerzy robią chyba nie tak, skoro kobiety unikają seksu.
  • Odpowiedz
  • 106
@Perkotka dziwi mnie ten brak chęci do zblizen tych kobiet, wręcz chwalą się brakiem życia seksualnego. Przecież to jest ważna cześć związku partnerskiego, tak samo dla kobiet jak i mężczyzn. Znam mnóstwo par, które mając dzieci wcale nie rezygnują z seksu, a wręcz przeciwnie czasem podrzucaja dzieci komuś do opieki, żeby mogli sobie w spokoju pobaraszkowac. Te kobiety na tych forach po ciąży pewnie kompletnie sobie odpuściły, zaniedbaly, uwagę skupily na
  • Odpowiedz