Wpis z mikrobloga

Magical to taki sam gracz FIFY jak niegdyś GURAL XDD
Aby w--------ć wszystkich zawodników trafionych za hajs z donejtów do SBC i potem budujemy z nich skład, albo przepalamy na ikony typu Overmars ^^ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A kolor kart w składzie to jedyne co jest ważne i co znaczy, że ma się hajs i szacun "we FIFIE" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Składzik nie najgorszy, ale za tą cenę da się zdecydowanie lepszy złożyć a jak już kupować kolorowe karty to IFY podniesione o co najmniej 2+, Ikony, TOTY... ewentualnie karty SBC z Lig a na pewno nie karty UCL co mają statystyki o 1 podniesione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patostreamy #fifa19 #fut19 #fut
Balwanekiplatki_sniegu - Magical to taki sam gracz FIFY jak niegdyś GURAL XDD
Aby w-...

źródło: comment_hd7a9NnsAAZ3Yil0f3bp0DAaYMFiPzJs.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Balwanek_i_platki_sniegu jakbym powiedział, że nigdy nie kupiłem FP to bezczelnie bym sklamal. Z paczek nic szczególnego nie wypadło (najlepszy byl hamsik) także bez rewelacji. Ale z plusów jest to, że takie kupowanie paczek nic nie daje oprócz straceniu kasy. Handel, handel i jeszcze raz handel. Dzięki temu skleilem coś takiego. Na początku gry, także ceny nie były jakieś kosmiczne. Oto dzieło mojego życia. W planie kupno Messiego albo Owena. Nie bawię
krzychukadetemtera - @Balwanekiplatki_sniegu jakbym powiedział, że nigdy nie kupiłem ...

źródło: comment_Uaec0C1opW6Hkm8vWpM3dkAFeMJYWhcm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krzychu_kadetem_tera:
Ja inwestuję coinsy w złote karty non-rare raz na tydzień.
Wypełniam klub za 250k ok. 1000 kart w jedną noc skupuję i przez cały tydzień jak mam czas wystawiam kilka razy drożej :D
Z jednego 250k robi się nawet 1,2 mln. Szczególnie jak EA intensywnie wypuszcza SBC i karty bardzo drożeją na rynku.

W tej chwili mam kupione 4 pełne ligi na SBC ligowe i czekam na SBC.
Poza
  • Odpowiedz
@krzychu_kadetem_tera: Bardzo dobrze, że nie zdradzasz, ale jak ja zasiadam do handlu to robię 150k w dzień minimum xD Mój rekord to 1,2kk w jeden dzień. (Snajpiłem 2 godziny non-stop ikony... kupiłem 3x śmieciowe ikony po 200k i mniej a warte wtedy były 450k i kilka innych okazji. Widziałem też Nazario 90 za 250k, Ballacka 89 za 220k i ich nie udało mi się kupić (,)
  • Odpowiedz
@krsu: Kiedyś juz o tym napisałem obszerniej.
LINK TU: https://www.wykop.pl/wpis/35990537/trzeci-tydzien-gry-w-fut-19-i-po-raz-trzeci-taka-s/

Poza innymi źródłami dochodu jak inwestycje, snajpienie, kupowanie srebrnych kart albo np, Snajperka pod robienie SBC..
To co podałem w linku stosuję co tydzień - dwa. Zawsze działa. Zdarza się, że karty trzymałem tydzień ale czasem i na drugi dzień są warte 4x tyle za ile wylicytuję.
  • Odpowiedz