Wpis z mikrobloga

@Adel87: głośna jak kombajn, szybko rozładowując się pady, 3 fajne exy które mnie interesują i dla których ja kupiłem. Do tego płatny online. Nie umywa się do poprzedniczek.
Wiec tak. Chyba na razie najlepsza konsola sony. Spooro lepszy system niż ps3, mniej problemów, do tego jeszcze daje radę po 5 latach a ps3 już ledwo ciągnęło (24 graczy w bf zamiast 64), spoooro gier, głośna nie jest, akcesoria są, dualshock 4 lepszy niż ds3, niby płatny online ale PS Plus naprawdę spoko.

Z wad: Brak wstecznej kompatybilność (jezu ile bym dał żeby pograć w gierki z ps3), wolne wifi (fat),
imo najlepsza konsola od sony to ps2. Trafila w swoj czas, gdzie rozwoj gier byl z roku na rok gdzie konsole gorowaly nad pctami. Samo ps4 mysle ze bylo troche zacfane konstrukcyjnie juz na starcie. Rozwoj gier juz jest kosmetyczny. Ogolem aktualnie pcty przewazaja nad konsolami pod kazdym wzgledem (hardwearowym, growym itp) mimo ze gry na pc kosztuja prawie tak samo jak na konsole?
@Adel87: pad na plus poza tym światełkiem. Głośniejsza niż poprzedniczka. Szkoda, że nie wydali od razu zwykłej i pro obok (może Sony lub MS zrobią tak zkolej a generacją?).

Ale bawiłem się świetnie, sporo dobrych gier l, dużo exów.

Polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz z utęsknieniem czekam na zapowiedzi kolejnej generacji - lubię to oczekiwanie, niewiadomą, ten cały szum jaki towarzyszy ogłaszaniu i wejściu na