Wpis z mikrobloga

A więc sprawdza się to co praktycznie wszędzie piszą.

Nawiązując do [tego](https://www.wykop.pl/wpis/36676831/takze-ten-chyba-sobie-odpuszcze-a-#!$%@?-bethesda-s/) wpisu.

Kumpel pograł, więc mam "obiektywną" recenzję.
Sama w sobie gra nie jest jakaś super tragiczna. Ot, przygoda do pogrania. Za to jako Fallout to gra totalnie nie oddaje klimatu jaki ma mieć ten świat i to najbardziej boli. Bo po to się kupuje Fallouta. Gra zrobiona na #!$%@?, byle dać kolejną część

Nie wiem, chciałbym wierzyć, że bojkot graczy by coś zmienił w podejściu tych gigantów, bo ostatnio to wszyscy zaliczają gównowpadki, w pogoni za hajsem. Raczej przez to, że fani i tak kupią i przez to, że hajs z mikrotransakcji i innych gówien się zgadza to nic w najbliższych latach raczej się nie zmieni.

Redzi trafili w dobry czas. Frustracja graczy będzie rosła, a oni ze swoim podejściem na tym tylko zyskają. Może inni w końcu pójdą ich śladem...

#ps4 #fallout #fallout76 #gry
  • 5
@Cole Ja grałem tylko w betę. Ale nie wiem jak można twierdzić, że gra nie ma klimatu? Ma taki sam poziom klimatu jak wszystkie fallouty 3d. Tam aż się klimat wylewa. Trzeba tylko czytać notatki, słuchać taśm i zwracać uwagę na narrację otoczeniem. F76 ma dużo wad ale klimatu akurat mu nie brakuje.
@piaskun87: Miałeś 3 opcje:
1. Kupić pre-order i z niego zrezygnować po becie (lub po dostaniu klucza do bety)
2. Poprosić o klucz na wykopie/reddicie/fb
3. Kupić klucz na allegro za 3zł.

Ja wybrałem tą 3 opcje. Dopiero po kupnie zauważyłem że na fb fallout jest mnóstwo ludzi którzy dawali klucze "dla znajomych". Tzn jak kupiłeś pre-order to dostawałeś klucz główny do bety. Po jego rejestracji dostawałeś 3 klucze dla znajomych,