Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oj jutro mój tatuś się zdziwi... Mam go już serdecznie dość, właśnie wróciłem z pracy z super humorem i jak zwykle musiał mi go zniszczyć. Jest to ,,biedny'' umysłowo człowiek, całe życie nieszczęśliwy mimo że zarabia około 10k miesięcznie a mama myślę że między 3-4.Odkąd pamiętam to mnie gnoi, wszystko mu nie pasuje mimo że nic złego mu mnie robię :( Dla mnie jest to strasznie przykre, bo nie wiem czym sobie zasłużyłem u niego na takie traktowanie, chyba tym że po prostu się urodziłem.Cztery miesiące temu w nowej pracy poznałem wspaniałą kobietę i jesteśmy razem, w sumie z głupoty się poznaliśmy ale to szczegół, tak musiało być :) Jest ona ode mnie 5 lat starsza(26). Niedawno ją rodzicom przedstawiłem i zamiast powiedzieć mi że fajna dziewczyna, bo serio jest, nie ubiera się wyzywająco, wykształcona, kulturalna, ma dobre stanowisko itp to oni jedynie co mi powiedzieli to że jest dla mnie za stara i że powinienem szukać w swoim wieku... Rodzice nie wiedzą jednego że moja ukochana ma własne mieszkanie i dziś sama mi zaproponowała abym w końcu się od nich wyprowadził, bo szkoda mojego zdrowia i wprowadził do niej, jutro to zrobię.Nie mogę się doczekać zdziwionej miny rodziców...
#zwiazki #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 87
  • Odpowiedz
@ravau: Patologiczna nie oznacza tylko okładanie pięściami po powrocie z pracy czy picie wódki na umór.

Znęcanie się psychiczne to jest patologia:

właśnie wróciłem z pracy z super humorem i jak zwykle musiał mi go zniszczyć.

Odkąd pamiętam to mnie gnoi, wszystko mu nie pasuje mimo że nic złego mu mnie robię :( Dla mnie jest to strasznie przykre, bo nie wiem czym sobie zasłużyłem u niego na takie traktowanie, chyba tym że po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oj uważaj. Jak będzie Ci się z Nią wiodło to będą #!$%@?ć, że znalazł sobie starą babę z mieszkaniem tylko po to by nam na złość zrobić i pokazać jaki to on nie jest. Jak Ci nie wyjdzie to będą mówić, że o taki dorosły chciał być a wyszło, że gówniarz jeszcze, hehe wracaj sobie do swej nowej mamusi, co nie wyszło, a my ci mówiliśmy.

tak czy siak
  • Odpowiedz
@ravau: I tak przez całe życie jeden będzie chował urazę a drugi będzie uważał, że wszystko w porządku. Z rodzicami tak łatwo się mostów spalić nie da a jeśli nawet to może było warto?
  • Odpowiedz
Ludzie to serio nie mają się czego czepiać czasem. Moja mama jest starsza od taty o 7 lat i w tym roku obchodzili 40. rocznicę ślubu. Od 4 dekad są zgodnym małżeństwem, bez cichych dni, zdrad, separacji i innych przejść.

I to przez pierwsze 21 lat mieli sam cywilny, dopiero po dwóch dekadach wzięli kościelny bo im klecha na kolędzie truł dupę.
  • Odpowiedz