Wpis z mikrobloga

@NotReallyFunny: tak, zbierałem do niedzieli, ale Karstadt nie ma na stanie tyłu flakonów więc jeszcze nie zrobiłem zamówienia. Jak chcesz albo jak ktoś jeszcze chce to może się dopisać do listy i dam znać jak Karstadt uzupełni magazyn w adnany ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jutro zamówię te 10 flakonów które mają na stanie i te flakony dostanie pierwsze 10 osób które do mnie napisały :)
  • Odpowiedz
@Bulka_z_majonezem: chodzi mi o Noir zwykły, ale to jakby ktoś chciał np. wziąć pół flaszki ze mną na spółkę :P

Staram sie unikać przepisikiwania i robić metodą igła/strzykawka (łamie igłe na pół, wkładam na strzykawkę, którą mocuje na atomizer), ale nawet moje kulturystyczne zamiłowanie do sterydów nie pomaga bo mam zapas igieł 1,2mm, a do niektórych perfum wchodzą tylko 1,0mm. które w żadnej aptece nie są ostatnio u mnie dostepne
  • Odpowiedz
@NotReallyFunny: u siebie w domu mam kartkę na której mam wypisane osoby chętne na tę perfumy ;) dopisze Cię i będę pisać jak Karstadt uzupełni zapasy :)

@dr_love: myślałem już jakiś czas temu o zwykłym 'Noir', ale nie widzę go na Karstadt, jest niby na Amazonie ale to muszę jeszcze popatrzeć od jakiego sprzedawcy, jaka cena i jak z wysyłką. Chyba, że Ty go gdzieś widziałeś to daj
  • Odpowiedz