Wpis z mikrobloga

Poszedłem na chwilę się położyć
Wstałem i myślałem że już po 12 w nocy XD
Wystraszony patrzę a tu nie ma 19:00

A teraz Słucham jakiejś budowy AU AUUUUU
https://youtu.be/fCbaKnTLqf8

#!$%@? to ale śmieje się z tych przerywników typu "zaprawaaa na dziąsłachhhhh" XD

Dzisiaj Naturalne Piwo z Podlasia Zaścianki "Karabela" 87/100

+ No pifffko z podlasia
+ Jakiś prawie wiking zmieczem na etykiecie
+ Kurde naprawdę dobra AIPA
+ Czuć chemiele cytrusowee
+ Dość Mocna choć nie psująca aromatów piwa
+ Ładnie pachnie
+ Dobrze wchodzi ciepłe
+ Na podlasiu łatwo dostępne XD
+ 6,2%%%

- Etykieta może trochę odstraszać potencjalnych klientów
- Prawie 7zł

Ej jak DLA mnie to dobra AIPA
Fajne połączenie między słodyczami cytrusami a goryczką
Dla mnie pycha, ale niech zmienią grafika, bo tu etykieta jakby w powepoint robiona...
Czy piwo warte 7zł?
hmm myślę że może w sumie i tak, ale chciałbym żeby każde tego typu było za 2,50zł XDDD

Wiele osób pisze w komentarzach, czemu pije ciepłe... że to #!$%@? smakuje ciepłe
Otóż dlatego że piwa w temperaturze trochę wyższej niż pokojowej pije się po to, aby uwolnić aromaty i cały ten smak.
Jak piwo wypijesz bardzo zimne, to zabije prawie cały smak browarka, dlatego też dobrze wchodzą zimne piwa i są do siebie podobne takie jak Tyskie, Warka, Żywiec itp... Po co producent zaleca je chłodzić? Po co na żywcu na naklejce masz ten niebieski znaczek że "schłodzone" No po to żeby nie było czuć całego tego gówna i mokrego kartonu XD

Ja nie mówię że to złe czy coś, bo sam lubię pić takie zimne piwka. XD
Ale jak wydaje czasem więcej hajsu na piwko lepszej jakości to nie chcę, aby zimno zabiło jego smak i wszystkie aromaty z nim związane... Czasem nawet przelewam do szklanki, ale w sumie to daje tylko to że przed łykiem czuje jego zapach, także nie wiem czy jest to super potrzebne. Nie wiem nie jestem ekspertem

DO JUTERRRA

#100browarowchallenge #pokazmorde #pijzwykopem
Pobierz Damianowski - Poszedłem na chwilę się położyć
Wstałem i myślałem że już po 12 w nocy...
źródło: comment_k68LoweYosTEldh9fpNx2jwOnuyUhjgo.jpg
  • 44