Wpis z mikrobloga

@mati1990: Uwielbiam polski rynek pracy pod tym względem. Płacą tyle że nie stać cię na samochód, albo conajwyżej na starego grata i oczekują że będziesz punktualny i niezawodny, a komunikacja miejska istnieje tylko w dużych miastach. (°° Ja to się chwilami zastanawiam czy montownie nie powinny zapewnić swoim niewolnikom pokoi socjalnych do spania wbudowanych w halę, nie trzeba by było tyle
@puto: prędzej okazało by się że jednak wyszło by drożej utrzymanie niewolnika niż mediana wypłat ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz dostaniesz 2000-3000zł i weź za to przeżyj, sam kredyt na mieszkanie+czynsz+opłaty to około 2000-2200 i zostaje w na przeżycie -200 do 800 zł to jest #!$%@? #!$%@?
@mati1990: No dokładnie, firma ścina koszty zajmowania się twoją osobą do minimum, czyli 8 godzin i nara. Możesz spać nawet na ulicy. Szczerze? Ja bym nawet chciał pomieszkać w miejscu pracy jak by były znośne warunki. Odszedłby mi czynsz, rachunki, dojazdy a jak by za podstawowe jedzenie płacili to już wogóle luksus ¯\(ツ)_/¯ Po robocie i tak nie latam po mieście także na jedno wychodzi gdzie spędzam krótki ciemny wieczór