Wpis z mikrobloga

Mówiłem, żeby się zainteresować One More Level S.A. ? No mówiłem?
Który to już raz się udało? Trzeci? :) Sprawdźcie moje poprzednie wpisy. Proszę zwrócić uwagę, że celowo odwodziłem od inwestowania w Jujube, która to dzień po premierze zaliczyła zwałę, ponieważ wzrost był wyłącznie wynikiem spekulacji domów maklerskich.

Wczoraj One More Level sesję zakończył nieźle. Co będzie dziś? Nie wiem, nie jestem jasnowidzem :) Podbicie nie jest zrobione dziś "pod powietrze". Spółka opublikowała całkiem ładny raport kwartalny, w którym wychodzi na dużym plusie jak na małą firmę, a w perspektywie jest wydanie gry Gods Trigger, od razu na wszystkie konsole i pc, na całym świecie (nie jestem pewien czy będzie w Chinach, ale chyba tak).

W tym momencie nie ryzykowałbym kupowania.... To znaczy, raczej spółka prędzej czy później dojdzie do 2zł, ale może to nie nastąpić jeszcze dziś. Także, jak ktoś liczy na szybki zysk kolejnych 30-40% w 1-2 dni to raczej nie. Wiecie... wszystko się może zdarzyć. Teraz akcje po 1.6 pln. Decyzję należy podjąć samemu, ja jestem zwolennikiem kupowania, gdy spółka świeci się na czerwono już długi czas. Właśnie.

Na giełdzie musicie sobie wyrobić odwrotny instynkt. Musicie się jarać i kupować gdy spółki są mocno na czerwono, najlepiej od kilku tygodni, a gdy nadchodzi czas zieleni musicie się zacząć martwić. Bo nikt nie wie kiedy sprzedać. A dobrze sprzedać to jest trudniej niż tanio kupić. Chyba nie ma nic gorszego, niż widok spółki +240%, ze świadomością sprzedaży na +50% :)

#pociagdozyskow #gamedev #cdprojektred #gpw #polskigamedev
Ww526 - Mówiłem, żeby się zainteresować One More Level S.A. ? No mówiłem? 
Który to ...

źródło: comment_98slrSJxnTRe2lwE7gMfqjkdT9eUVAro.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Według AT powinno duuużo dłużej grzać miejsce na 35, potem 30-27 praktycznie do odbicia. Ale ogólnie teraz wszyscy płaczą w środowisku, że AT przestaje działać, nie tylko dla tej spółki. A to zwykła oznaka bessy.

Wszystkie spółki lecą na czerwień, i to jest dobre tak naprawdę. Prawdziwe problemy zaczynają się, gdy w koło jest zielono. A tylko twoja spółka pikuje na głęboką czerwień.
  • Odpowiedz
@Ww526: dziękuję bardzo za odpowiedź. Dzisiaj wywaliłem, miałem średnią 7.5 także trochę w plecy jestem ale zapowiada się o wiele niżej zwłaszcza przy tej płynności. Mam nauczkę by nie grać przeciw trendowi
  • Odpowiedz