Wpis z mikrobloga

@YourShadow9 Rozmawiałem z głównym inżynierem po pierwszych testach (starym autem) i był zachwycony tempem Roberta. Potem, jak dostał hybrydę nie było już takiego entuzjazmu, ale tłumaczono to oponami Pirelli, których Robert kompletnie nie znał. Tempo wyścigowe było, ale czegoś brakowało w trybie kwalifikacyjnym.

Podobnie było potem z Williamsem, ale nawet Isola bronił Robert i mówił, że niektórzy kierowcy potrzebowali nawet roku, żeby zrozumieć "czarną materię".
O Sirotkinie, jako poważnym kandydacie, po rozmowie z dziennikarzem z Championatu, napisałem 22 listopada 2017 roku. Do sprawdzenia na blogu...


@podobno_mialem_multikonta: Czyli sam się przyznajesz że tekst o Williamsie "można mieć potem potężnego kaca" napisany 9 wrzesnia był strzałem z dupy, wróżbą z szafy, a nie był oparty na jakichkolwiek faktach i wiedzy.

Dziękuje że sam się przyznałeś do tego co chciałem udowodnić xD
@erb0: Renault potrzebowało kogoś na już. W połowie sezonu kierowców zwalnia się tylko wtedy, kiedy ma się pewną opcję do zastąpienia. Myślę, że gdyby taka sytuacja była między sezonami, to zaryzykowali by z Robertem wiedząc, że tempo kwalifikacyjne przyjdzie. Ba, myślę, że gdyby nie "renka" to by i zaryzykowali we wrześniu 2017 r. Jednakże konieczność lepszego poznania opon + 7 lat poza torem + ręka to już było dla nich za
@erb0 Strasznie skaczesz i nie bierzesz pod uwagę upływającego czasu. Wrzesień to był czas kiedy pojawiły się pierwsze informacje o możliwym teście ze Strollem. Ten jak wiesz nigdy nie doszedł do skutku, bo Lawrence od początku był przeciwny. Wiedziałem, że ten kierunek jest zamknięty i nie przypuszczałem, że Williams sam będzie chciał to finansować. Tutaj przestrzeliłem, bo okazało się inaczej.
Śmieszne jest że typ który pisał że na pewno NIE #wruci taguje od kilku miesięcy swoje wszystkie nagrania o f1 tagiem #kubica XD


@erb0:

Śmieszne, że jakiś anon z internetów kłamie w tak oczywisty sposób. Pokaż konkretny cytat na potwierdzenie, aaaaa nie ma takiego? Poza tym, NAWET, gdyby @podobno_mialem_multikonta w każdym odcinku magazynu, przez kilkanaście minut twierdził uparcie, że #niewruci, to wciąż tag #kubica byłby jak najbardziej na miejscu.

Dżizus
@PiPiPingu: Tak tak, koleś słowem nie mówi o Kubicy, a taguje #kubica i to jest twoim zdaniem prawidłowe.
Idź do ortopedy, bo na psychiatrę już za późno.

Dałem konkretne cytaty gdzie koleś sam przyznał że brał info z dupy i pudłował na maxa, ale są psychofani którzy widzę będą go dalej bronić i iść w zaparte xD
@erb0:

najpierw piszesz, że co odcinek mówi, że #niewruci, teraz mówisz, że nie mówi o Kubicy w ogóle... Zdecyduj się, dzbanie.

"Oesu, Oesu nie #!$%@? rękami w ekstazie po usłyszeniu najbardziej bzdurnego newsa o Robercie - UUUUU ANTYPOWRUTOWIEC!!!"

Cenię sobie bardzo powściągliwość Pana Szafy, który potrafi trzymać emocje na wodzy, nie pompuje balonika. Dla kogoś, kto interesuje się F1, a nie tylko Kubicą (czyli nie dla ciebie, co wielokrotnie już
@PiPiPingu: No i dalej udowadniasz jakim jesteś MEGA dzbanem.

Sugeruje że śmieszne jest że typ który tyle razy kłamał, wymyślał i mylił się co do Kubicy,
taguje od miesięcy, swoje filmiki tagiem #kubica mimo ze nie ma w nich nic o Kubicy.

Tak jak ktoś już to napisał: "przejechał 95% trasy w kiblu bez biletu."
Ale jesteś zbyt wielkim dzbanem, żeby w ogóle zrozumieć ten żart.