Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: Normalnie, jak ktos daje slusznego negatywa (zdarzylo sie z 2x w ciagu ostatniego roku) bo np oczekiwal wysylki natychmiastowo a mi cos wypadlo i nie bylem w stanie zrealizowac zamowienia to tak robie, dogadzam, lagodze i prosze o usuniecie jezeli klient czuje ze zrekompensowalem mu straty (nie wymagam usuniecia wzamian za dodatki, daje je po prostu i potem wszystko zalezy od klienta), ale tutaj nie bede negocjowal. Bo dla mnie
@Zoltanchivay2137: Nie mam pojecia, ja te klucze kupuje jako losowe i nie mam wypisane co w nich jest. Sa to drobne gierki, przewaznie klienci albo sie ciesza bo +1 do steama lub sa karty itd, czasami sa fajne klasyki typu Gorky17 to starsi klienci zachwyceni, a czasami posmiejemy sie ze jakis crap wypadl (jak klient normalnie przyheheszkuje to dostanie i z 10 nastepnych kodow ;)) typu GooCublet czy jak to tam
@Wychwalany: W paźddzierniku też mi pewien sklep obiecał towar za 40zł za wycofanie negatywa, wycofałem więc (bo zaufałem), po 2 tyg. towaru nie ma, więc cyk mejl o ponownie negatyw, kolejne 2 dni mineły a Tu mejl że idą do sąd z tytułu wyłodzenia i sprawa karna. Pierwszy i ostatni raz dałem gnojom z allegro szanse, choć staram się nie dawać negatywa za byle co.
@dziabonq: Dlatego takie praktyki sa bez sensu. U nas jak cos nabroimy to kupujacy otrzymuje rekompensate najpierw, a potem grzecznie pytamy czy mimo niedogodnosci jakie go spotkaly czuje ze zostalo mu to zrekompensowane i czy chcialby usunac negatywa. Jak nie to trudno, zasluzylismy przeciez.
@allegro_pl: O prosze, nie spodziewalem sie. Jak sie nie uda to tez sie nic nie stanie, taki negatyw to jak pisali koledzy wyzej lepszy niz pozytyw
Ostatnio kupowałem na allegro azjatyckie żarcie i jako gratis dostałem przeterminowane opakowanie grzybów. Może to taki gratis, którego lepiej nie dawać bo rzutuje na całość. Ja nie wystawię negatywa ale wspomnę o tym w komentarzu, bo to jest żałosne.
@tadeusz-maciejski: Niech sprzedawcy dalej myślą, że dając jakiś gówniany gratis wzbijają się na wyżyny bóg wie czego. Kupowałem kiedyś dużo płyt CD i czasami w gratisie otrzymywałem płytę, która była nędzna i nawet nie w klimatach płyt, za które płaciłem. Jaki cel przyświeca wtedy sprzedawcy? Mam klaskać z radości za przeterminowane grzyby i płyty CD, które lądowały w kosz, bo tego nikt nie kupi? Grzyby właśnie dlatego były gratis, bo minął
@brzuchaty_michal: co za debilny komentarz - przetwerminowane rzeczy wrzucasz w koszty a nie dajesz bo wiadomo ze ludzie zwlaszcza na allegro to gimbaza i gównoburza!. widocznie nei zauwazyli daty - cesto pakowanie to pospiech bo wszyscy na wczoraj chca miec i przerypane tak pracowac. Ale oczywiscie spiskowa teoria dziejow. A plyte ktorej nei chcesz mozesz dac na prezent albo wystawic na olx