Wpis z mikrobloga

@franaa: Ten biznesmen w kółko powtarzający, że był razalgulem, totalnie zepsuł klimat całego "bractwa", a także obniżył prestiż głównego stanowiska. Zacząłem 5 sezon, podobno lepiej niż 4, ale dalej czuć festyn. 1 seria i początek 2 super, a potem... cóż.... "mapety" + Dynastia / BeverlyHills90210 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak bardzo trzeba być na bieżąco z SuperGirl, bo po 3 odcinku wysiadłem, serial dla nastolatek (
@franaa: myślałem, że 6 leci, bo 5 dopiero na nejflinksa wbił. No to jestem zainteresowany ʕʔ serial może nie wysokich lotów, ale historia z 1 sezonu mnie urzekła i postanowiłem kontynuować przygodę z panem Oliwierem.
Lauren

@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: ta sama czy nowa? Myślałem, że etap Mody Na Sukces mamy za sobą :D Arrowa przeboleję bez większego trudu (ot, rozchodzę po pokoju, albo napiję się czegoś mocniejszego), ale Super Girl to nie wiem. A jeszcze jest Flash (nawiasem mówiąc bardzo sympatyczny serial) i "Mapety Z Przyszłości", które właśnie zaczęły mi się zazębiać z Flashem (pojawił się TEN żółty) i Arrowem (pojawił się TEN siwy).