Wpis z mikrobloga

Cześć Wam, dobrzy Ludzie! (ʘʘ)

W myśl zasady, że wszystkim nie pomożemy, ale spróbować warto, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! A nawet dwie! Kwota, którą do tej pory przeznaczyliście na zakup rogali to aż 123 675 zł - to pierwsza dobra wiadomość! A przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży rogali przeznaczony zostanie na budowę i wyposażenie nowoczesnej kliniki "Dzieciaki Chojraki", dzięki której najmłodsi pacjenci będą mogli w godnych warunkach pokonywać choroby nowotworowe! Ale zaraz, zaraz, nie jest to nasze ostatnie słowo, bo... I tu zaczyna się kolejna MEGA dobra wiadomość!


Do akcji #rogalove dołączyło właśnie Google Pay! Kupujcie rogale płacąc z Google Pay, bo dzięki temu pomoc dla kliniki @DzieciakiChojraki będzie jeszcze większa - Google Pay dołoży do finalnej kwoty, którą zbierzemy, równowartość każdego zakupionego przez Was rogala, za którego zapłacicie tą metodą płatności! ()

Nic jednak nie wydarzyłoby się bez Was. To Wy jako pierwsi pomogliście nagłośnić temat zbiórki pieniędzy na budowę kliniki dla dzieci walczących z chorobami nowotworowymi. Jesteście NAJLEPSI, wiecie? Dziękujemy Wam za to! <3

Link do strony: https://rogalove.pl/

#wykop #pomagamy #googlepay #dzieciakichojraki #wykopblog
wykop - Cześć Wam, dobrzy Ludzie! (ʘ‿ʘ)

W myśl zasady, że wszystkim nie pomożemy, ...

źródło: comment_dlvkFJ6bhYIb4pTYZWvBW4qBp39pcctx.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
cholera, z jednej strony dużo, ale z drugiej to trochę mniej i by była piękna liczba 123 456


@niochland: Ale można do tego podejść inaczej. Zróbmy z tego 654 321 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wykop: Google Pay współpracowało już tydzień temu. Dwie płatności przeszły bez problemu, ale trzecią przy każdym zamówieniu odrzucało i musiałem zapłacić przelewem i do tej pory nie wysłali tego zamówienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: tylko weźcie od razu napiszcie, że nie ma co liczyć na dostawę w terminie... Moje rogale, które miały być na piątek mają być podobno jutro. Dowiedziałem się o tym dopiero jak w piątek pod koniec dnia zacząłem dzwonić. Ze strony kogokolwiek brak jakiegokolwiek kontaktu. Zobaczymy jak to się skończy.
  • Odpowiedz
Ale można do tego podejść inaczej. Zróbmy z tego 654 321 ( ͡º ͜ʖ͡º)


@wykop: I będziecie się potem chwalić w mediach jaki to białek jest wielki i serwis wspaniały? A o tym że wszystko zawdzięczacie użytkownikom, na których codziennie plujecie, zatrudniacie stronniczą patologiczną moderację już żadnej wzmianki nie będzie?
  • Odpowiedz