Wpis z mikrobloga

Moim skromnym zdaniem, cała opozycja wypowiadając się przeciwko #marszniepodleglosci strzela sobie w kolano. Ponad 250tys. ludzi ruszyło się specjalnie, żeby być na tym wydarzeniu + inne marsze w miastach takich jak #wroclaw #gdansk #poznan . To jest mega ogromna ilość, a wielu innych którzy wspierają to wydarzenie, nie byli na nim z różnych powodów. Ludzie którzy krytykują ten marsz ewidentnie pokazują, że są mniejszością i krytykują większość i dodatkowo chcą narzucać większości swoje widzimisie w postaci próby zamknięcia tego eventu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Często utożsamiają się z poglądami zagranicznych mediów, że był to niby marsz nacjonalistów. Był to marsz Narodu Polskiego, a Naród Polski to wszyscy - czarni, biali, patologia, naziści, geje, homosy, patologia, alkoholicy, księża, wojsko, babcie, dziadki, itd.

#gownowpis #warszawa #neuropa #4konserwy
  • 17
To jest mega ogromna ilość, a wielu innych którzy wspierają to wydarzenie, nie byli na nim z różnych powodów. Ludzie którzy krytykują ten marsz ewidentnie pokazują, że są mniejszością i krytykują większość i dodatkowo chcą narzucać większości swoje widzimisie w postaci próby zamknięcia tego eventu


@obcx: kolego biorac pod uwage 9000 osob na marszu we Wroclawiu, czyli tyle ile w latach swietnosci przewijalo sie przez gielde komputerowa na stolowce politechniki #
@PurpleHaze: czyli nie czujesz się częścią Narodu Polskiego? uważasz, że to marsz patologii? Byłem w Warszawie, gdzie była cała hołota z Polski i uwierz mi, że był to największy miks społeczeństwa jaki widziałem.
czyli nie czujesz się częścią Narodu Polskiego? uważasz, że to marsz patologii?


@obcx: a wskazesz mi fragment w ktorym napisalem cokolwiek, co pozwoliloby ci sformulowac takie pytania?

Napisalem tylko kolego sympatyczny, ze we Wroclawiu w marszu niepodleglosci organizowanym oddolnie, wzielo udzial okolo 9000 osob. Wiec twoja narracja o "mega ogromnej ilosci" i "wiekszosci" nijak sie ma do tego co mialo miejsce 11.11 we Wroclawiu.

Prawilnie przypominam, ze we Wroclawiu nienaplywowych mieszkancow
@PurpleHaze: czyli nie czujesz się częścią Narodu Polskiego? uważasz, że to marsz patologii? Byłem w Warszawie, gdzie była cała hołota z Polski i uwierz mi, że był to największy miks społeczeństwa jaki widziałem.


Jeżeli naród Polski ma mieć twarz faszystów, młodzieży wszechpolskiej i prawicowychb kibolskich bojówek, które jebią telewizję to nie, w żadnym, nawet najmniejszym stopniu nie czuję się częścią tego narodu. Nie chcę legitymizowac swoim udziałem patologii, która ten marsz
Moim skromnym zdaniem, cała opozycja wypowiadając się przeciwko #marszniepodleglosci strzela sobie w kolano


@obcx: Ja nic nie mam do imprezy jako takiej (minus rzucanie we mnie racami, Forza Nuova, faszystowskie symbol - nieliczne tym razem co prawda - i śmiecenie w moim mieście. To ostatnie jeszcze przecierpię, uroki imprezy masowej, punktom 1, 2 i 3 stawiam stanowcze veto). Ja mam wyłącznie przeciwko temu, że nacjonalistyczni politycy się na tym lansują i
Ja nic nie mam do imprezy


@Andreth: Przez dwa tygodnie na wypoki pisałaś teksty zniechęcające ludzi do marszu - że jak ktoś pójdzie to legitymizuje faszystów..A ostatecznie to sama się ośmieszyłaś, bo święto niepodległości spędziłaś w krzakach - pomiędzy cisem a jałowcem, zasłonięta ciężarówką. A wszystko to na własne życzenie.
@Andreth:

Ja mam wyłącznie przeciwko temu, że nacjonalistyczni politycy się na tym lansują i używają do głoszenia swojej ideologii.

O kurka rurka, grubo! A jak lewicowi politycy się lansują i używają marszy/innych spędów do głoszenia swojej ideologii to jest okej? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD