Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki też.
Możecie mi zdradzić jakie są ceny wynajmu w #gdansk. Przeprowadzam się do tego miasta wraz z 1 grudnia i muszę znaleźć coś dla siebie (2 pokoje, standard taki, żeby mój różowy nie uciekł od razu). Przy okazji jakieś rady, które dzielnice obstawiać (praca w okolicach portu lotniczego).

Pozdrawiam
  • 7
@WqwertyM: @GniewneKopytko: do lotniska tez jest w miare spoko dojechac z Moreny/Piecki Migowo. A jesli chodzi o ceny to za dobry standard w nowym/swiezym bloku to gdzies 2000 trzeba liczyc. Taniej to albo spadek jakosci albo zajebista okazja. Oczywiscie da sie dorwac w starym bloku gdzies za 1500 ale to trzeba rozpatrywac konkretne przypadki. Tutaj pokoje potrafia byc po 1200 :)
@WqwertyM Masz to szczęście, że szukasz mieszkania po październikowym boomie. Ja tego szczęścia nie miałem, kiedy miesiąc temu szukałem czegoś z dobrym dojazdem do tej wielkiej korpo przy lotnisku. ;) Wynajmuję duże, zadbane mieszkanie 3pok. we w miarę nowym bloku z garażem za 2400 plus opłaty. Jeżeli nie zależy Ci tak bardzo na przestrzeni, to powinieneś spokojnie trafić teraz w okolicę 2000.

Jeśli masz samochód, to bardzo fajną opcją jest Chełm/Ujeścisko/Jasień, polecam.
@selenita66: Praca za obwodnicą jest całkiem spoko pod kątem dojazdu, z Dolnego Tarasu, nawet z nad morza, rano też poruszasz się przeciwnie do większości ludzi. Zdarzało mi się jeździć autem z Wrzeszcza Dolnego w stronę lotniska ok. 6 i działa to całkiem sprawnie. Tak na prawdę korkuje się dopiero Słowackiego w lesie i na zjeździe z obwodnicy, i w 80% przypadków zator jest w przeciwną stronę.

Przecież Osowa/Jasień są dobre na