Wpis z mikrobloga

#cashback #planetplus #aliexpress
Hej jak liczy wam kwote do cashbacku? Płace na ali 356$, po przeliczeniu przy srednim dziennym kursie to kolo 1365 zl a na planetplus pokazuja ze to 1100zl? Jak to jest i po jakim kursie oni to przeliczaja? Znajduja najnizszy mozliwy kurs jaki mozna znalezc i po nim licza? Domniemam ze kase z ali dostaja od dolarow wiec im mniej w złotówkach pokażą tym więcej zostanie u niech w kieszeni? :)
  • 13
BTW macie jakiegoś innego cashbacka najlepiej gdzie naliczają w dolarach? Juz chyba mam dość #planetplus cały czas jakieś problemy, transakcje nie rozliczanie od długiego czasu, czasem nie nabija transakcji, te jaja z kursami. Patrzę na ePN, używałem chwilę i chyba było spoko, wypłaca od razu praktycznie po kliknięciu, naliczanie oczywiście w dolarach i % chyba też dobre choć nie mają chyba specjalnych ofert na 11.11 np.
@terragady: a jak to jest skroo jest napisane, że "Maksymalny zwrot, jaki naliczany jest od jednej transakcji to 50$. W przypadku dużych zakupów zalecamy rozbijać je na mniejsze zamówienia."
Czyli ze cashback maksymalny to 50$ tak?
@tenbatonik: nie wiem nie osiągnąłem jeszcze z jednej transakcji tak dużego cashbacku ;) Ale i tak rozbija się na poszczególne przedmioty bo jak np za jednym razem wybieram 3 rzeczy z koszyka ale place razem to mam jako 3 oddzielne transakcje na planetplus.
@darvd29: a czy to nie było coś że tylko dla UK?