Wpis z mikrobloga

#wolnosc #religia #katolicyzm #bekazkatoli

https://www.wykop.pl/wpis/36631789/swietoniepodleglosci-wolnosc-polska-religia-katoli/

Patrzcie jak dupa zapiekła antyklerykała po kilku słowach prawdy, że aż musiał mnie skasować i zablokować, bo nie mógł znieść kilku prostych argumentów pisanych poprawną polszczyzną.

@Lucifer_vult_animae_tuae: Napędza cię czysta nienawiść kolego, czyli tak jak myślałem.
Jah00 - #wolnosc #religia #katolicyzm #bekazkatoli

https://www.wykop.pl/wpis/36631...

źródło: comment_J98Dh0nxG5PMOdbOzVNO41HNpT7hzQY9.jpg

Pobierz
  • 22
@PijoDeHuta: Może nie wyraziłem się precyzyjnie. Ani Kościół ani ja nie mamy nic do osób o innej orientacji tylko do promowania takich zachowań jako normalne, a normalne one nie są i nigdy nie będą. Tak jak np. daltonizm nie jest normalnym widzeniem barw. Po prostu. Ewentualna homofobia czy nienawiść jest tylko reakcją na agresywną promocję homoseksualizmu i nie dotyczy w ogóle tego co głosi Kościół na ten temat.
Użyłeś "chociażby", więc chętnie poznam inne przykłady "agresywnej promocji homoseksualizmu"


@nektar_cebulowy: Jest to faktem, otwórz oczy, co następne, będziesz chciał przykłady na kulistość Ziemi?

Czemu nie? Często temat homoseksualizmu jest poruszany w odniesieniu do religii.


@nektar_cebulowy: Bo ten wpis tego w ogóle nie dotyczy, tylko tego jak zachowuje się @Lucifer_vult_animae_tuae
w obliczu argumentów.
@Jah00:

Jest to faktem, otwórz oczy, co następne, będziesz chciał przykłady na kulistość Ziemi?


Przykłady odpowiedzi na brak argumentów w rozmowie na wykopie.

1. Co ja ci będę gadał? Google nie gryzie.
2. Sam se poszukaj.
3. Chyba jesteś ślepy jeśli tego nie widzisz.
4. To się dzieje dookoła ciebie.
5. "A u was murzynów biją"
6. Tak już jest i koniec.
7. Wyparcie.
8. Atak personalny.
9. Usunięcie wpisu.
10.
Naprawdę porównujesz swoje przemyślenia do kształtu planety? Jeśli chcesz coś udowodnić to musisz podać dowody, więc napisz przykłady na to promowanie homoseksualizmu.


@nektar_cebulowy: To nie moje przemyślenia tylko fakty. Mnie to w ogóle nie obchodzi, nie potrzebuję tu nic udowadniać. Możesz się z tym nie zgadzać jak chcesz.

Czy według ciebie chrześcijaństwo też jest "agresywnie promowane"?


@nektar_cebulowy: Chrześcijaństwo jest agresywnie zwalczane. A może by tak zostawić jedno i drugie w
Naprawdę nie widzisz błędów w takim myśleniu?


@nektar_cebulowy: Ja #!$%@?, otwórz sobie dowolny portal mainstreamowy i policz artykuły pro homo i anty kościół, no nie kumam ślepy jesteś czy uważasz to za normalną proporcję? Film Kler antykościelny, a obok Bohemian Rhapsody film o wybitnym geju. No pluć wam w twarz to mówicie że deszcz pada.

Naprawdę piszesz coś takiego w jednym komentarzu z takim wysrywem?


@nektar_cebulowy: Jakim wysrywem? Napisałem zostawić
Czy np. artykuł o księdzu, który zgwałcił ministranta według ciebie jest "anty kościół"?


@nektar_cebulowy: Oczywiście że tak, gdyż z tysięcy przypadków takich zbrodni są wybierane właśnie te z księdzem i ląduje to na głównej stronie.

Naprawdę film o wybitnym muzyku uważasz za przykład promowania homoseksualizmu?


@nektar_cebulowy: Oczywiście że tak, gdyż są dziesiątki, setki wybitnych muzyków, a ktoś dał pieniądze akurat na film o tym co był gejem.

Nie wiem czemu
@Jah00:

homopropaganda #!$%@?ęła cię w łeb, a ty nadal jej nie dostrzegasz?


Nie. Po prostu uważam, że każdy dorosły człowiek ma prawo kochać kogo chce.

To jest właśnie normalne. Za to nienawiść i chęć gazowania ludzi tylko dlatego, że są homoseksualistami jest czymś nienormalnym i godnym pożałowania.