Wpis z mikrobloga

Przejrzałem sobie polski Reddit, i to jest szczyt żenady to co tam się dzieje xD Memy wyśmiewające ONR, losowe zdjęcie pojedynczego hailującego seby z marszu, kilka razy wrzutka o tym, że spalono flagę UE, kłamliwe teksty, że niby na zachodzie wszyscy uważają, że w Polsce na marszach sami faszyści xD Jak można tak pluć na swój własny kraj? Zamiast skupić się na tym, że fajny ten marsz, fajnie że Polacy są patriotyczni, to ekipa z r/Polska łazi po sekcji komentarzy, i wmawia wszystkim zza granicy, że ten marsz to spęd faszystów, nazioli, a 11 listopada to sobie można w dupę wsadzić, bo w Polsce łamana jest konstytucja. Nie mieści mi się w głowie, dlaczego ktokolwiek miałby coś takiego robić, i dlaczego subreddit jakiegoś kraju nawet w jego święto niepodległości jest tubą propagandową jakieś opcji politycznej.

#reddit #polska #marszniepodleglosci
  • 6
dlaczego subreddit jakiegoś kraju nawet w jego święto niepodległości jest tubą propagandową jakieś opcji politycznej.


@ruszka: Znacjonalizować, znaczy zdepolonizować subreddit! Ma przekazywać tylko POLSKIE treści! Nie antypolskie!
@Tom_Ja:

Znacjonalizować, znaczy zdepolonizować subreddit! Ma przekazywać tylko POLSKIE treści! Nie antypolskie!


Wszystko odbierasz jako atak? Po co ta projekcja, że chce cokolwiek nacjonalizować, czy depolonizować?

Bo nie był do końca taki fajny?


ćwierć miliona ludzi wspólnie odśpiewujących hymn i maszerujących ulicami stolicy, aby uczcić stulecie niepodległości własnego kraju nie jest fajne? Co tam było takiego niefajnego?