Wpis z mikrobloga

Zięba odradza terapię nowotworową

Newsweek nagrał oszusta medycznego odradzającego choremu na nowotwór chemioterapię na rzecz niesprawdzonych i potencjalnie groźnych wlewów z witaminy C.

Zięba na szerzeniu pseudonauki zarobił sporo (wg analiz bloga To Tylko Teoria - 23 mln PLN w zeszłym roku). Ale to wszystko odbywa się kosztem. Kosztem tego, że osoby, które mogły być wyleczone nie dość, że wydały kupę pieniędzy na oszustwa, to jeszcze zamiast żyć do dzisiaj - leżą sobie w grobie. Bo nie oszukujmy się - szarlatani jak Zięba prowadzą do tego, że ludzie umierają. I tym różnią się od oszustów sprzedających garnki emerytom.

Dlatego czytajcie, wykopujcie i dzielcie się ze znajomymi - bo nigdy nie wiadomo czy ktoś z waszych bliskich kierując się desperacją nie trafi w szpony hochsztaplera.

#nauka #medycyna #medycynaalternatywna #jerzyzieba #altmed #zdrowie #mikroreklama #gruparatowaniapoziomu

Rys. Magiczna relikwia kubka z Ziębą - sama strukturyzuje wodę... ;)
Sierkovitz - Zięba odradza terapię nowotworową

Newsweek nagrał oszusta medycznego ...

źródło: comment_yf0SRBIQ75F9m4VF9YrssKneWc3q9pEK.jpg

Pobierz
  • 31
pierwsze co zrobiles to zaczales od pieniedzy.. ja rozumiem ze zal wam dupe sciska ze to nie wy zarobiliscie te pieniadze..


@kajbu: W #!$%@? rzeczowy argument w dyskusji xD

- Pan stanowi niebezpieczeństwo dla ludzi
- co, zazdrościsz mi pieniędzy co xDDD

()

Pewnie jesteś tym typem co jeszcze ludzi palących plastikami w piecach broni bo są tacy zaradni, oszczędni i "pewnie zazdrościsz im pieniędzy" xDDD

No
Meh, mój tate po śmierci brata był strasznie zawiedziony tym, że chemioterapia go nie wyleczyła i gdy sam zachorował to zaufał temu gościowi, bo nie chciał skończyć tak samo. Zanim ogarnął, że to gówno daje, to było za późno i dołączył do niefajnego grona zmarłych. Tak więc nic tylko w pysk napluć temu Ziębie.
gówno prawda. Oszuści sprzedający garnki sprzedają ludziom mega drogi towar, ale ich szkodliwość ogranicza się do pieniędzy. Szarlatani oferujący "alternatywne" terapie często doprowadzają do tego, że ludzie rezygnują ze standardowej terapii co przekłada się na ich zdrowie i życie. Szarlatani to zdecydowanie wyższa liga.


@HetmanPolnyKoronny: przecież @Sierkovitz dokładnie to samo napisał