Wpis z mikrobloga

@dupogisaga: Ale generalnie to masz ileśtam tematów do ogarnięcia na podstawie i one są wszystkie w karcie wzorów. Więc jak masz zadanie na maturze to masz tylko kilka opcji na metodę rozwiązania, może po prostu spróbuj odrzucić te które na pewno nie pasują i wtedy łatwiej skumasz co oni od ciebie chcą?
@TRicKYmAn: To ja mam tak samo. Niby inteligentny jestem bardzo bo wszystko inne potrafię na logikę pojąć i dojść do rozwiązania o ile nie jest to matematyka. Podejrzewam że z matematyką też byłoby podobnie ale jak nawet nie wiesz co oni chcą od ciebie w zadaniu albo doszukujesz się jakichś obliczeń skomplikowanych a tu okazuje się że trzeba po prostu wzór skróconego mnożenia zastosować to się nie da normalnie. Trochę zadań
@dupogisaga KURŁA JAK MORZNA NIE ZDAĆ NA 30% PRZECIE TO WYSTARCZY KARTA WZORÓW
Ech, nic tak nie #!$%@?. A Tobie polecam jak najszybciej zapisać się na korepetycje z matmy. Ja zapisałam się w 3. klasie i na początku mi nie wychodziły matury na 30, a niektóre nawet nie na 20, ale na koniec spokojnie 50 wyciągałam. Poza tym warto cisnąc Matemaksa i dzukać sobie dodatkowych zadanek z odpowiedziami w necie. Możesz też
@dupogisaga: ja bylem w takiej samej sytuacji poniewaz olewalem szkole i tylko koledzy alko trawka az w koncu poszedlem na korepetycje i powiedzialem ze nie bede oszukiwal ale nic nie umiem z matmy i zeby mi wytlumaczyla na spokojnie krok po kroku. W pore sie obudzilem bo dyrka mi wszystko pieknie wyjasnila i traktowala mnie jak ziomka, a nie jak idiote i nieuka. Caly material od gimnazjum do konca liceum przyswoilem