Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A to jaka jest relacja z marszu nie tobie oceniać, jeżeli jest marsz dla tzw. wszystkich polaków to też dla tych co czytają Wyborczą, czy my już nie jesteśmy Polakami i można na nas pluć i bić?


@Holiday: jesteście polskojęzyczni, to fakt. Ale pluć? Przesada, szkoda śliny...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: nie wiem skąd znasz takie rewelacje z tamtej sytuacji. A chciałbym cię uświadomić, że większość nie ogląda mediów narodowych, ani tvnow i innych wyborczych, stąd taka marna ich oglądalność. Nie odbijaj piłeczki, bo bronisz nie swojej firmy gościu. Co masz z tego? Wyborcza to gówno i tylko wyborcza może to zmienić.
@Holiday: no na poprzednim marszu robisz taką prowokacyjną akcję https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/315823-zenada-roku-dziennikarz-wyborczej-udawal-afropolaka-na-marszu-niepodleglosci-krzyczeli-polska-dla-polakow-a-ja-mialem-czarna-gebe; w międzyczasie piszesz setki artykułów szkalujące Polske i Polaków, przychodzisz na następny marsz pod swoją banderą i jesteś zdziwiony, że cie z niego #!$%@?ą - logika neuropy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

analogiczna sytuacja: organizowałeś urodziny w 2017 przyszedłem, zrzygałem ci się do wanny, pobiłem kilku gości i ich zwyzywałem. w 2018 znowu organizujesz urodziny przychodze to witasz
A chciałbym cię uświadomić, że większość nie ogląda mediów narodowych, ani tvnow i innych wyborczych,


@FiranMercury: No to skad czerpią informacje? Z fejk niusów w socsieciach? To jeszcze gorzej dla nich.
Widać po rozmowach na filmiku, ze ludzie nie wiedza, że ona jest z Wyborczej,a nawet kilku podburza ludzi krzyczac, że jest z KOD.
Film skrajnie niekorzystny, bo pokazuje, ze w tłumie obok obojetnej na ataki masy prym wiodą patologiczne elementy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: nie. Tak naprawdę podniecasz się tym filmem i nie twierdzę że nie było tak jak ty mówisz, ale warto zapytać ludzi którzy tam byli i widzieli sytuację. Nic nie dzieje się bez powodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: tak jak mówię... Podniecasz się, ale nie wiesz jaka tego wszystkiego była przyczyna i co się działo wcześniej. Na nagraniu nie widać nagrywających i nie ma jakimś cudem nagrania sprzed 15 minut wcześniej.