Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

czyli co, jak kogoś z Twoich bliskich wyzwiemy od szmat możemy się zasłaniać "brakiem dowodów"?


@Maldibon: a pracują dla szmatławca?

tylko dlatego że ktoś jest z innej opcji nie daje nam upoważnienia do wyzwisk


Nie tylko dlatego. Dlatego, że pracuje w Wyborczej.

Najpierw atakować środowiska obecne na marszu, a potem dziwić się, że się odgryzają, a że jedynym przedstawicielem GW na marszu była wyżej wskazana osoba to nienawiść została skoncentrowana. Pani
@Holiday: #!$%@? zwierzęta, i jeszcze ta część wypokowych sebixów/kucy/przegrywów którzy nie widzą w tym nic złego, no bo przecież nie wiadomo czy to ona nie sprowokowała XD jebnijcie się w łeb, atakowanie i nazywanie drugiej osoby #!$%@?ą i szmatą to faktycznie postawa godna wyklętych XXI wieku, tylko ze względu na to, że kobieta sobie nagrywa i ma inne poglądy niż JEDYNE SŁUSZNE
jakoś nie zauważyłem, żeby nagrywająca wyzywała kogokolwiek


@Maldibon: Ale reprezentuje wydawnictwo, które składa fałszywe świadectwo wobec uczestników marszu.

woleli ryzykować negatywnym wizerunkiem ugrupowań narodowych


Tak czy siak narracja gazety marszu byłaby taka sama, a jeśli tak jest to w wielu oczach nic nie tracą.

sami pracujecie na swój obraz


Widzę koledze się włączyła narracja rodem ze Związku Sowieckiego. Uprzejmie informuję, że zwracając się do pojedynczego rozmówcy używamy w Polsce liczby pojedynczej.
@Maldibon: Ty atakujesz agresywnych członku marszu niepodległości, ja wyciągam niepochlebne fakty na temat GW i pracujących tam ludzi. W przeciwieństwie do Ciebie ja nie bronię drugiej strony. Jednakże to Ty mnie zaszufladkowałeś do ich szeregów. Obiektywność colego, brakuje Ci jej tak samo jak i pracownikom GW.
@Maldibon: Przytocz całą moją wypowiedź.

EDIT:
Albo zadziałam w Twoim stylu. Tutaj, proszę dowód, wypowiadasz się w liczbie mnogiej, więc utożsamiasz się z ugrupowaniem i w imieniu ogółu swego ugrupowania atakujesz mnie i moich bliskich:

[...] kogoś z Twoich bliskich wyzwiemy od szmat [...]
ty nie rozumiesz że pisanie artykułów które obrażają Polaków w skrajnych przypadkach prowadzą do ataków na osobę, która reprezentuje środowisko, które godzi w dobre imię Polaków.


@evilbadday: 1. Poprawiłem.
2. Nie tylko on.
ty nie rozumiesz że pisanie artykułów które obrażają Polaków w skrajnych przypadkach prowadzą do ataków na osobę która godzi w dobre imię Polaków.


@evilbadday: jakby na paradę równości poszli dziennikarze Frondy i spotkałoby ich dokładnie takie samo zachowanie jak tutaj to kogo byś bronił? "Sprowokowanych" uczestników czy "prowokujących" dziennikarzy?