Wpis z mikrobloga

1. Słabe wykształcenie, gówno praca.

W Polsce edukacja jest darmowa, nikt wam mocno nie zabraniał się dobrze uczyć. Nawet jeśli pochodziliście z biednej rodziny to istnieją programy stypediów dla uzdolnionych, wam się po prostu nie chciało. Inny temat to ludzie wywodzący się z totalnej patologii, ale takich tutaj jest mało i oni faktycznie po CZĘŚĆI mogą #!$%@?ć winę na rodziców. Ale też nie w całości, bo na edukcje nigdy nie jest za późno. Co prawda nie osiągnięcie takich rezultatów jak ktoś ogarniający od dziecka, ale i tak poprawicie swój los. Ale po co jak można płakać na wykopie i #!$%@?ć o tym, że inny mają lepiej, a ja mam #!$%@? chlip chlip. Z pracą jest podobnie, kto wam broni podnieść kwalifikacje i iść do lepszej roboty?


@ChadWawa: Czytałem twój wysryw dla przegrywów i zgodzę się z tobą tylko odnośnie pracy, ale wyjaśnij mi jedną kwestie.. Pamiętam, jak na discordzie żaliłeś się, że mieszkasz z rodzicami, a to ojciec ma sporą nadwagę itd i dlaczego właśnie nie wyprowadzisz się od nich, skoro masz wykształcenie wyższe? Po drugie pracujesz w korpo za dobry hajs, więc nie powinno być żadnych przeszkód co do wynajęcia kawalerki za 2k i utrzymaniem siebie do końca miesiąca. Jeszcze lepiej, bo masz 25 lat i tym bardziej powinieneś po MGR zarabiać wystarczającą kasę, żeby mieszkać sam i przy okazji znaleźć sobie na stałe fajną różową.

Niestety, ale tylko nieudacznicy i skrajni, zdesperowani oraz przegrani chodzą na divy i prawdziwy chad rucha za darmo ile chce i jakie chce. Nawet typowy normik i to zdrowo umysłowo jest w stanie z a darmo zaruchać fajną loszkę/.

P.S. Ja nie mam żadnych pytań i prawdziwy wygryw nie siedzi na discordach, wykopach itp. Pozdrawiam :)
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 12
  • Odpowiedz
@Piasqun: nikt wam mocno nie zabraniał się dobrze uczyć. Nawet jeśli pochodziliście z biednej rodziny to istnieją programy stypediów dla uzdolnionych, wam się po prostu nie chciało.

Hmmm stary #!$%@? się awanturuje i #!$%@? chałupę, co by tu zrobić? A wiem, pouczę się xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: daj spokoj, wychowywali się w normalnych rodzinach w miastach wojewódzkich obi tego nie ogarną, ze na przykład nawet jak chcesz się uczyć to nie masz takich możliwości bo netu ma wsi nie ma, gminna biblioteka ostatnie zakupy książek robiła w latach 90 a jak rodzice wola kupić cokolwiek niż jakas hehe książkę dla gowniaka
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: i jeszcze brak poczucia bezpieczeństwa i myślenie co się zaraz wydarzy, co będzie następne, chciałbym mieć taką normalna rodzinę gdzie są normalni zdrowi ludzie, czasem myślę co by było gdyby i jak y wyglądało teraz moje życie, kim bym byl?
  • Odpowiedz