Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim :) #teczowepaski #lgbt

W sumie nie wiem po co to piszę, na dodatek z nowego konta, ale może to pierwszy krok w celu zrobienia czegoś dla siebie.
To jest pierwszy raz, kiedy komukolwiek, w jakiejkolwiek formie mówię, że jestem gejem.

Problem mam taki, że robię to strasznie późno i czuję, że straciłem tak wiele, mimo że niczego nie zrobiłem... Właśnie zacząłem 27 rok życia - w dzisiejszych czasach to już prawie starość - a nigdy nie byłem w związku, nigdy nie trzymałem nikogo za rękę... Taki przegryw społeczno-emocjonalny z tysiącem kompleksów :-)

Wiem, że żalenie się w Internecie jest odbierane jako słabość, ale ja właśnie jestem bardzo słaby i bardzo samotny. Wiem, że muszę spróbować poznać kogoś, ale bardzo się boję. Poza tym, nawet nie wiem jak to się robi :D Ominęły mnie wszystkie nastoletnie miłostki, szaleństwa na studiach i czuję się tak, jakbym obudził się w innej epoce. Szczególnie, że wszędzie widzę, że jakimś dziwnym trafem każdy gej jest przystojnym lub przynajmniej ładnym mężczyzną, który zapewne (co wcale nie jest dziwne) oczekuje tego samego od drugiej osoby...

Dobra, kończę tę tyradę. Wszystkim, którzy to przeczytali dziękuję za sam fakt. Jakoś lżej mi teraz; może uda mi się jeszcze uratować okruchy swojego życia (hahah jak to dramatycznie zabrzmiało :D).

Pozdrawiam was.
  • 15
@Turbolurker_: lepiej późno niż wcale albo po 60 :P, ja ci radzę na początku nie szukać od razu kogoś do związku tylko może po prostu znajomych którzy są #lgbt żebyś miał jakieś łatwiejsze przejście (1-2-3 a nie 1-3). Bo tak to jak całe życie byłeś in denial a teraz od razu zaczniesz się umawiać z facetami to możesz się po prostu przestraszyć. Nie muszą to być od razu osoby w realu,
@Turbolurker_: Gratulacje :D Pierwszy ale bardzo ważny krok. 27 lat to nie nawet zalążek starości, nie wmawiaj sobie takich głupot. Tak jak u góry radzili, wykonuj kroki powoli aby się nie wystraszyć i poznać środowisko. Jak będziesz chciał pogadać, wal na priv.
Dementuję wszystkie insynuacje - to żadna zarzutka ;p

@Turbolurker_: Gratuluje!! I bardzo mi miło przeczytać, że mój wpis Cię choć trochę zainspirował. Nie będę dawał żadnych rad, bo sam jestem "nowy", ale wiem że warto iść w tą stronę - dla własnego zdrowia psychicznego i szczęścia :) Jakbyś potrzebował pogadać to wal na priv.