Wpis z mikrobloga

Kupiłabym zielona jak pic rel, ale rodzina straszy, że później tego nie sprzedam szybko bo kto kupi zielony....

@mPussy: wychodzę z założenia, że skoro ja chce określony model to i znajdzie się taki drugi ja. Nie przejmuj się opiniami "doradzaczy". Rób tak byś Ty była zadowolona, potem będziesz żałować, że jeździsz przecietnym autem. Sprzedać się sprzeda wszystko. Skoro trudno znaleźć kupca to i Ty taniej kupisz wg tej logiki, no nie?
@mPussy: Zdecydowanie bierz jakiś kolor. Pół kraju jeździ biało-srebrno-czarnymi autami, to już się robi nudne. Nawet ja mam czarny samochód i poważnie zastanawiam się nad oklejeniem go żółtą folią.
@mPussy: Nietypowy kolor prędzej sprzedasz. Jak widzę nowe większość białe to mnie na mdłości bierze. Czarnego nie chciałbym, bo szybko się brudzi, a srebrny jedynie gdy w danej budzie fajnie siada.
Osobiście mam auto w bardzo rzadko spotykanym kolorze w tym modelu i ogólnie w tamtych latach. Gdy tylko wrzucę fotkę w krąg ludzi skupiających się wokół tej marki to tylko słychać "wow" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mPussy: nie jest trudno, chociaż zależy od koloru. Na ogół nawet łatwiej. Jeśli boisz się tego, to zamów w standardowym i obklej :D. Ja też zamawiam do firmy tylko takie kolory, które się wyróżniają, i na ogół nie jest to problem, a szczerze wydaje mi się, że łatwiej sprzedać takie samochody gdy wyglądają po prostu ładnie. Poza np jakimś różowym itp.