Wpis z mikrobloga

Czy ja sie musze patrzec prosto w oczy kierowcom tych PKSowskich skuhwysynow, zeby zatrzymali sie na przystanku? Machac im mam i robic pajacyki? Sam fakt, ze stoje centralnie przy zatoczce nie wystarcza? ()()() Nawet jakbym mial na nich machac to i tak nie wiadomo na ktorego, bo wszystkie wygladaja tak samo. Dla jaj sobie stoje na tym przystanku. #zalesie #oswiadczeniezdupy #pks #autobusy
Pobierz Z.....e - Czy ja sie musze patrzec prosto w oczy kierowcom tych PKSowskich skuhwysyno...
źródło: comment_6scNGbLLFJ1cctiM5RC0X4Yr5ibBQLdL.jpg
  • 3
@ZjemCiNoge: ta bo autobus co jedzie 100 km będzie stawać na każdym przystanku, stajesz przy krawężniku lekko machasz ręką i zawsze ci się zatrzyma chyba że nie ma miejsca to wtedy i tak by Cię nie zabrał
@ZjemCiNoge: W cywilizowanych krajach pasażer chcący wejść do autobusu podnosi/macha ręką tak, żeby kierowca wiedział, że musi zacząć powoli zwalniać. W miejskich autobusach takie stanie jak łoś przejdzie, bo i tak autobus staje na wszystkich przystankach, jakie ma w rozkładzie. PKS-y są międzymiastowe i już niekoniecznie muszą to robić. No ale w Polsce jak w lesie.