Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem dokupić bagaż w Ryanair i pokazuje mi chce 40 euro choć na stronie jest 25 euro. Rozmawiałem na czacie z konsultantem i poinformował mnie ze bagaż za 25 euro można zakupić tylko przy rezerwacji inaczej jest tak jak na lotnisku czyli 40 euro. Zapytałem wiec o zapis regulaminu i dlaczego ta informacja nie jest zawarta ma stronie, otrzymałem informacje ze on nie jest odpowiedzialny za informacje udostępniane na stronie i o tym ze mogę złożyć reklamacje. Odpowiedz na reklamacje uzyskałem „Dziękujemy za Pańską wiadomość. Zgodnie z tym jaką informację otrzymał Pan poprzez biuro obsługi klienta, cena bagażu kupowanego przy zakładaniu rezerwacji wynosi 25 EUR, dodanie go do istniejącej to koszt 40 EUR.” Bez żadnego zapisu regulaminu, miał ktoś ten problem? #ryanair #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
@kkeeczy: „Wyższa opłata za bagaż w wysokości 40 € za osobę/za lot w jedną stronę obowiązuje w przypadku dokupienia bagażu rejestrowanego po dokonaniu rezerwacji za pośrednictwem narzędzia Zarządzaj rezerwacją, telefonicznego biura obsługi Ryanair lub w kasie biletowej na lotnisku.” Taki masz zapis na stronie. Polecam doczytać.
  • Odpowiedz
  • 0
@maniasta_: dziękuje za odpowiedz, naprawdę szukałem tej informacji ale nie mogłem znaleźć, @Geraltzkiwi: tak trudno odpowiedzieć jak koleżanka niżej? Nie zawsze ma człowiek czas podczas rezerwacji dlatego zapytałem i myśle ze konsultant powinien odpowiedzieć tak jak @maniasta_
  • Odpowiedz
  • 0
@epll: problem jest w tym ze mam plecak niewymiarowy i może na sile bym zmieścił się w 10 kg ale wymiary nie te. Apropo bagażu 10 kg w Ryanair to jak masz rezerwacje dla dwóch osób a chcesz dokupić bagaż 10 kg tylko dla jednej musisz napisać na czacie i za ich pośrednictwem jedynie możesz dokupić za 10 euro w innym przypadku lotnisko i 20 euro ;/
  • Odpowiedz