Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja spokojna i uczuciowa dziewczyna, która zawsze "gardziła" rzeczami typu przygodny seks, lecenie na hajs, na łatwe laski itd pytała mnie kilka razy podczas naszego związku "Czy jeżeli coś by mi się stało miałabym np wypadek i wylądowała na wózku, to byś mnie zostawił?" Ja zawsze odpowiadałem, że oczywiście, że nie, bo chcę z nią być na dobre i na złe do końca życia. Ona mega się cieszyła, bo jak twierdziła, ona by mnie nigdy nie zostawiła i chciałaby mieć pewność, że ja postąpiłbym tak samo. No i co? Doznałem... intymnego urazu, muszę przejść zabieg, bo chwilowo mam problemy z erekcją, nie zawsze udaje się ją osiągnąć. Nie tak, że seksu w ogóle nie było, ale musiał być rzadziej z udziałem penisa. I co? 3 miesiące i poleciała na przygodny seks, bo "pewnie masz po prostu niskie libido" . Teraz tylko pierścionek sprzedać żeby odzyskać część pieniędzy.

No i weź teraz odnajdź się na tym rynku w wieku 26, na pewno za rogiem stoi 10 5x lepszych różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Xreak Dlatego starałem się odsiać ich dużą ilość i związać się z taką, z którą się świetnie porozumiem i będzie prezentowała podobne poglądy.

@perasperaadopelastra Nie jestem taki pewien. Jestem raczej dość atrakcyjnym facetem, pracuję, ciągle się szkolę i spotykam kobiety... ale one wszystkie są zajęte jak leci. Wolnych facetów nie brakuje, ale kobiet? Po prostu nie ma. I zastanówmy się dlaczego miałyby być? Loszka 3/10 ma z 100 adoratorów na wyciągnięcie ręki, ma z czego wybierać. Także dlaczego miałaby być wolna? Prędzej natrafię na taką jak moja była (a zazwyczaj trafiałem dużo gorsze). I ona też pewnie komuś powie, że facet ją wykorzystał i olał. Nie miałem nigdy nawet takiej sytuacji, że fajna laska dała mi kosza, a ja żałowałem, że nie udało mi się podbić. Nie, po prostu brak kobiet, które szukają w miarę normalnej relacji

@boltzman Ona mnie zostawiła, uciekła z mieszkania bez słowa gdy ja byłem gdzie indziej. Zabrała swoje rzeczy. Nie spotkała się ze mną twarzą w twarz. Zeżarł ją stres i poczucie winy. Potem udawała, że wyjechała daleko i jest chora, a spotkałem ją potem w tym samym mieście i zamieszkała z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mordo są wolne kobiety i jest ich dużo. Ale z całego serca życzę Ci byś w najbliższym czasie nie poznał "tej jedynej". Działaj, ruchaj, baw się. Jest za wcześnie na nowy związek i angażując się w coś nowego teraz tylko to wszystko #!$%@?.
Wiem z autopsji, zaraz po rozstaniu (rok temu, po 5 latach związku) wpadłem w wir tinder-badoo-itd. i też po kolei myślałem która może być jak eks
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: hohoho, to kurde grubo. #!$%@?ć sukę. Masz szczęście, że teraz a nie później. Ja żałuję, że tak późno u mnie się skończyło. Nic innego ci nie zostaje. Ciesz się że szybciej niż później.
  • Odpowiedz