Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wzięło mnie na wspomnienia, oglądam płytę ze studniówki i znowu się zakochałem w bardzo dobrej koleżance z klasy(obydwoje spędzaliśmy dużo czasu w podczas przerw itp)...Cały czas o niej myślę, wiem że ma chłopaka przez co w czasie, kiedy chodziliśmy do szkoły zostało po prostu mi się w niej podkochiwać. Dosłownie godzinę temu doszedłem do wniosku, że fakt może nie powinienem tego robić, bo jednak ma chłopaka, ale muszę spróbować ją poderwać... Napisałem do niej na fb, czy nie przejedzie się ze mną do teatru(wiem że to uwielbia), bo mam dwa bilety i koleżanka z którą miałem jechać się rozchorowała i szkoda aby przepadły.Ani chwili się nie zastanawiała i się zgodziła :) Trzymajcie za mnie kciuki, może się uda, będę wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, ponieważ żadna kobieta nie wywołuje u mnie tak pozytywnych emocji...
#zwiazki #rozowepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
HałaśliwaŻona: Jestem od lat z tą samą kobietą ale są w mojej głowie wspomnienia i inne uczucia. Mam taką "crush", która nigdy ale to nigdy się do mnie nie zbliżyła na mniej niż friendzone. Po prostu nie byłem w jej typie. Ona wiedziała wszystko i powiedziała, że nie i spoko. Od 3 podstawówki mi się pdoobała a wyrosła z niej piękna kobieta. Wyjechał po studiach i tyle ją widzieli. W życiu
OP: @Kejsucz: wiem, ale nic na to nie poradzę...
@mus_tang: nie wiesz jakie relacje były między nami, można powiedzieć że w szkole byliśmy taką nie oficjalną parą(najlepszymi przyjaciółmi) wszystko było fajnie do czasu kiedy chodziliśmy do szkoły, bo jednak 8 godzin razem spędzaliśmy, potem ja jechałem do pracy i tak mijały dni. Gdy skończyłem szkołę nagle ten kontakt nie był na takim samym poziomie, ona do pracy ja też
Jej teraźniejszy facet to typowy nieudacznik przez którego musi pracować po 10h i tylko zabawa mu w głowie, w moim przypadku nie wyobrażam sobie czegoś takiego...


@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze to jest Twoja opinia. Ona jednak z nim z jakiegoś powodu jest.
Po drugie - jeżeli jej źle, to powinna najpierw się rozstać. A potem się bawić w nowe relacje. Tak byłoby uczciwiej wobec tego faceta. Jednak jeśli będąc w związku zacznie
OP: @agaja: Na razie zaproponowałem jej zwykły wypad, ale nie czarujmy się, głupia nie jest na pewno i wie że tą historyjkę z koleżanką wymyśliłem. Jak między nami coś zaiskrzy jak za dawnych czasów to fakt, nie wyobrażam sobie aby kręciła ze mną i z tym typem, jak będzie chciała faktycznie być ze mną to musi go zostawić... Wiem że zachowuje się jak śmieć ale już po prostu nie wytrzymam,
Wiem że zachowuje się jak śmieć

dobrze chociaz, ze jestes tego swiaodmy..

ale już po prostu nie wytrzymam, serio ją kocham i wiem że to nie jest tylko zauroczenie.

@AnonimoweMirkoWyznania: kochasz swoje na jej temat wyobrazenie, a nie ją ;)
OP: @agaja: Nie wyobrażenie, uwierz mi :) Nie mam nic do stracenia, jestem pewny siebie, a jak nie spróbuję to się nigdy nie dowiem, a może się okazać że będziemy szczęśliwą parą i obu nam wyjdzie to tylko na dobre, tak jak mówię gdyby była zakochana w tamtym typie to na pewno nie dała by się wyrwać do tego teatru.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: