Wpis z mikrobloga

@kamillo007: jak wyzej huawei matebook d, sa wersje 13'3 i 15'6, brałbym z dedykowaną kartą graficzną MX150 wtedy + ok 300zł od wersji bez dedyka (chyba, ze tylko internaucić się chcesz to zintegrowana grafa z proca styknie) i całe aluminiowe bodajże są, sprawdz tez #pustulkowelaptopy
  • Odpowiedz
@TomdeX zastanawiałem się nad nim i nad xiaomi


@kamillo007: Xiaomi jest fajne, ma lepszą matrycę od Huaweia, także szybszy SSD ma, ale z Chin kosztuje praktycznie tyle co taki Huawei z normalną gwarancją. Jeśli zdecydowałbyś się na Huaweia z MX150, 15 calowego, to radziłbym wymienić SSD, który tam siedzi, bo nie jest demonem szybkości.
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107 Po prostu nie widzę ani sensu kupowania używanego łapka który nie ma gwarancji lub jest na końcu inw dodatku był już używany. Po za tym proponujesz mi laptopa czołga jak sam to określiłeś a ja szukam lapka mobilnego do max 2 kg chyba jest różnica...?
  • Odpowiedz
@kamillo007: spokojnie, nawet nowe z 2017/8 latają na tym (ale na low i niskiej rozdziałce), zobacz testy w roznych grach https://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-MX150.272700.0.html ta karta to taki odpowiednik między laptopowymi gtx950m, a 960m.
Zależy od gier, Np Resident Evil z 2017 roku śmiga w 60 klatkach na medium i fullhd rozdziałce ( ͡° ͜ʖ ͡°) , gdzie Assassin´s Creed Odyssey z tego roku juz w 20 klatkach na
  • Odpowiedz