Wpis z mikrobloga

@dlaczegotorobie: pffff tu już jestem za cienki aby ci odpowiedzieć. Sam mam kilka blizn, nie w miejscach widocznym więc leję na nie. Tkanka składająca się na bliznę jest inna od tej która tworzy "normalną" skórę więc wątpię. Najlepiej zrobisz jak śmigniesz chociażby po poradę do jakiegoś ośrodka medycyny estetycznej, nie musisz od razu się decydować na nic.
@dlaczegotorobie: Bio-oil. Smarowałam nim świeżo sygojoną bliznę po oparzeniu i przy okazji wyjeżdżałam też trochę na taką starą, którą mam od liceum. Nowa jest niemalże niewidoczna, ale zdziwiło mnie to, że nawet ta wieloletnia też trochę wyblakła : o z drugiej strony koleżanka stosowała na rozstępy po ciąży i kija dało, dużo zależy od wrodzonych zdolności regeneracji skóry
@dlaczegotorobie: dokładnie ten. Trudno powiedzieć, z dnia na dzień nie widać różnicy, więc stosowałam (trochę z przyzwyczajenia) nieco ponad trzy miesiące. Niestety nie przyszło mo do głowy, żeby zrobić zdjęcie "przed", więc nie pokażę efektu, ale jest naprawdę widoczny