Wpis z mikrobloga

@FHA96: ma tyle zdjęć, że nie wiem czy to by się jej spodobało. Już bardziej myślałem nad kupieniem Instaxa Mini, bo polaroida żadnego nie ma, a kiedyś mi wspominała, że jej się takie podobają.
Karta spoko, ale boje się, że pomyśli że poszedłem na łatwiznę. W sumie to podobne do dawania kasy, a tego nie lubię
  • Odpowiedz
  • 1
@uytx całość wyjdzie Ci około 200 zł.
Skrzynkę na Allego zamówisz za 40-50 złotych, wino: 30 zł, karta podarunkowa: 100 zł, bilety: 30 zł
  • Odpowiedz
@kotkaschrodingera: myślałem też nad zrzuceniem się na niego w naszej paczce znajomych (jej i moja przyjaciółka i przyjaciel) a do tego żeby dokupić jej jakąś srebrną bransoletkę typowo od siebie. Co myślisz?
  • Odpowiedz
@uytx: ma swoje plusy i minusy. Minusem jest to ze prezent nie będzie tylko od Ciebie (a jesteś jej facetem, wiec wiadomo) plusem to - że panna zapiszczy zapewne z zachwytu. Szczerze? Nie wiem co doradzić. Wiem jak sama chciałabym mieć polaroid, a nie jaram się fotografia pewnie nawet w połowie jak Twoja różowa.

No i to jeszcze zależy od tego jak długo jesteście razem, bo jeśli znacie się krotko, drogi
  • Odpowiedz
@kotkaschrodingera: trzymamy się taką paczką od dawna i mamy b.dobre kontakty. To dzięki nim w ogóle z nią jestem więc raczej nie będzie obrażona czy coś. Sęk w tym, że chciałbym jej też dać coś typowo od siebie
  • Odpowiedz