Wpis z mikrobloga

Lecę #ryanair do #lwow i chciałbym z lotniska pojechać #uber i teraz pytanie czy na lotnisku kupię kartę z internetem #kievstar i ją doładuję, a jeśli nie to jak inaczej ogarnąć zamówienie ubera z lotniska do centrum... pierwszy raz lecę na Ukrainę i trochę nie jestem pewien czy to ogarnę...
  • 11
@sander: jest darmowe WiFi na lotnisku więc bez problemu zamówisz stamtąd. Ja płaciłem tam ostatnio ok 11zł za Ubera do centrum Lwowa. Ogólnie to nie warto się bawić w karty SIM bo wifi jest praktycznie darmowe w każdej knajpie plus jakieś hot spoty w obrębie cetrum
Super, dzięki. A jak płaciłeś za przejazd, bez karty sim chyba nie zapłacisz podpiętą kartą z aplikacji uber? Czy na lotnisku jest bankomat z którego wybiorę kasę z karty Revolut? Może jakieś protipy odnośnie wyjazdu?
@sander
@bartz
@Vincenzo
Byłem w Sierpniu więc mogę powiedzieć jak było,
Jak wychodzisz z odprawy paszportów to na wprost masz Kantor i tam kupiłem kartę Vodafone (65UAH starter i 100UAH doładowanie) babeczka mi to wszystko aktywowala bo był jakiś problem. Po 20min dostałem SMS z ustawieniami neta. WiFi jest kiczowate i nie udało mi się połączyć. Uber z Lotniska do centrum o 6 rano kosztował mnie ok. 80 UAH. Jak coś to
@sander: Omijaj bankomat Raiffaisen AVAL bo dolicza 50UAH opłaty za wyciągnięcie (wyświetli się) i PrivatBank24 (zielony) bo dolicza 25UAH. Ja nie używałem gotówki, wszędzie można kartą płacić. KredoBank bankomaty należą do PKO BP.