Wpis z mikrobloga

@yggdrasill: co mam argumentować? Wysryw z dupy osoby oskarżonej przez prokurature, która mogła zeznać kompletnie wszystko?

Jakby Gazeta Wyborcza zaczęła forsować teorie, że "ZA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI ZAPŁACILI NIEMIECCY NAZIŚCI" to też byś to łykał i wykopywał?

Może wypuścicie z więzienia wszystkich, którzy zeznają, że są niewinni?

Ta akcja to ustawka oszołomów z wPolityce, nie zdziwie się jak sami mu zasugerowali takie zeznania, aby potem nakręcić z tego afere.
@Clefairy: Jest jakiś sposób żeby szybko i sprawie dodać notatkę o dużej liczbie użytkowników? "Elitę intelektualną" wypoku się kojarzy, ale wciąż pozostaje ponad 600 użytkowników, którzy udają normalne, rozumne istoty.
@Clefairy: czytelnicy der ONET to elyta, PO to partia postępu, ten Morawiecki PODOBNO miał kupować nieruchomości na słupy, co zeznał OSKARŻONY kelner, a zarejestrowano na taśmie której NIEMA
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-tasmowa-co-kryja-akta-kelnerzy-obciazaja-morawieckiego/xcwlcg9
Wszystkie media z obcym kapitałem szkalują obecny rząd, wykorzystując domniemania, wątpliwości, znaki zapytania, dlatego nie dziwi mnie stosowanie podobnej polityki wobec oponentów
szczamnamlodziez - @Clefairy: czytelnicy der ONET to elyta, PO to partia postępu, ten...

źródło: comment_R5HXqB71KW5SDWuygofihLe3mzn00klD.jpg

Pobierz